Регистрация: 26.08.17
июне 2017
20.06.17 - 07.07.17

Ужасний готель.Максимум3* Єдине,що спасало - шикарна анімація

Приїхали ми в готель в 4 ранку.МИ були з з маленькою дитиною 2 роки.Хоч як я просила поселити нас швидше,бо ми з дітьми і змучені,але нас заселили в 14год.Було дуже важко після дороги.Запропонували залишити речі біля рецепції.Не було вибору.Діти трохи подрімали на диванчику і пішли на сніданок.Зразу скажу,що сніданок всі дні був однаковісінький!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ніякого різноманіття!Нічого не змінилось за весь відпочинок!Вже так набридло одне і теж,що в останні дня вже не могла їсти тієї їжі.Поселили в нормальний номер 1112.Номер,як номер-та ванна .як в 2* готелях.Кондиціонер працював по годинах.Перші 4 дні до нас навіть не заходила прибиральниця.А взагалі вони тут приходять і прибирають як хочуть.Дуже багато людей жалілись.Навіть туалетний папір шкодують.На 4 людей ставили 1.Це я ще на відпочинок маю їхати з запасами.Каву доставляли тільки тоді,коли про це ми сказали. Міні-бар поповнювали кожного дня.Сейф є і він безкоштовний.На 4 день була дискотека на вулиці біля басейну.Не спали майже до 1ночі.В номері жара страшенна,кондиціонер не працює в ті години,балкон не відкриєш(бо навіть з закритим балконом здавалось,що дискотека в нас на балконі)Коли на ранок ми пішли і поскаржились на те,що не прибирають ,кондиціонер не працює і навіть не можливо було відкрити балкон-то в нас прибрали і зробили кондиціонер.Він працював вже без перерви,коли нас не було в дома.То тоді заходили,як в холодильник.Хоча потім дуже швидко нагрівалось в кімнаті,бо на вулиці жар

Море гарне,чистеньке було.Та десь днів 5 після обіду були сильні хвилі і прибивало просто кг мусору. Це були : стаканчики, бутилки з води, палки,балки,памперси,засоби жіночої гігієни,різні обгортки з печива і багато іншого.Це за свої гроші мої діти мають купатись в смітті??????Жах!І нікому діла до цього не має!Пляжі грязнющі. Жодного разу не бачила,щоб їх прибирали.Тільки звечора вирівнювали 1 ряд біля лежаків.На пляжі море окурків і бруду.А курять всюди!!!!!!!!!!!!!!Такі є наглі,що прямо перед дитиною стоїть і курить.Хоча біля ресторану і недалеко від входу в спа-центр є таблички,про заборону куріння в закритих і громадських місцях.Хоча керівництво обманювало просто в лице і казали,що такого бути не може.В них ніби то нема таких законів.Це вам не Україна і не Росія-в нас такого нема.В них цей закон діє з 2008 року.Найбільше курить турків.Це жах!!!!!!!!!!!!Не можливо було навіть нормально поїсти на вулиці в ресторані,бо дим звідусіль.

Обслуговування в ресторані нормальне.Офіціанти працюють добре.Кухарі не завжди встигають робити їжу і утворюються черги.Особливо на сніданок.Бідний кухар на жарі готує оладки,смажить яйця,омлети і не встигає.Треба взяти більше людей,щоб не утворювати черг.Та керівництво на всьому економить.Одного разу,коли ми поїхали з дітьми в лікарню(про це окремо) ми ще ледве встигли щось поїсти.А булочок не залишилось зовсім-хоча казали,що такого в них не буває і все завжди доставляють. Були овочі і фрукти.Часто огірки наприклад і помідори стояли довго і тоді з тих змучених жарою овочі робили салат.Сири теж стояли довго,були жовті по краях вже,а їх далі виносили на обід.Кілька разів я повертала на кухню не допечені булочки.Багато фруктів було надгнилих.Не було черешень і полуниці - хоча біля готелю продавалось багато і всі купляли.Ще були не виховані люди,які приходили і обмацували всі фрукти і порпались в них.Робила зауваження кілька разів.Будьте якісь вже вихованіші. Чого хтось має їсти те,що ви брали своїми брудними руками?????Кавун і диню різали часто,але це все стояло в своєму соці 30 хв на жарі і кисло.Такого вже їсти не хотілось.Солодкого було багато, але все одноманітне. Пахлави часто не вистарчало всім.Робили молочні аля панакоти- та я 2 рази повертала на кухню ,бо їх вже куштували мухи.Вони тут всюди.Я розумію,що жара,але наприклад на солодке модна зробити по типу холодильника,в якому буде кілька відділень.Бо з мухами їсти ніяк не можна.

Взагалі готували ніби багато,але вибір був зовсім малий.Вибору різних кульок до молока-тільки 2-3 види.Молоко гаряче завжди було налити проблематично-не працювало нормально.Дитячого столу можу сказати,що не було.На дитячий стіл була картопля фрі,смажені нагетси і макарони.Це завжди.Інколи доставляли ще щось.Їжа дуже жирна і дуже багато смаженого.І не просто смаженого,а зажареного далі нема куди.Одного разу дали смачнющий шашлик.Він просто танув в роті.Просто супер.Але це все.Ще раз був шашлик,то вже жорсткий.На рахунок вина-то треба було кожного разу вставати і наливати собі,або кликати офіціанта кожного разу.Люди хотіли брати на стіл і собі наливати,то офіціанти забороняли і забирали прямо з столу.Як це може бути??????Ми в UAI,що це таке????Як таке можливо.В багатьох готелях були,але такого ще не бачили.

Ми всі там захворіли.Звертались до лікаря і пили ліки.Відпочинок вже підпортився.Та ми думали,що не пощастило нам просто.Та лікар сказав,що до них багато однакових скарг саме з нашого готелю.Хворіли майже всі.По кругу.Тільки одні їхали,інші приїжджали і всі думали,що це тільки їм не пощастило.Коли ми зрозуміли,що це вірус охопив весь готель,то звернулись з скаргою.До нас підключилось ще кілька сімей.Та до нас так говорили-ніби ми прийшли до них додому,виставили ноги на стіл і просим кави.Хамили і казали ,що не будуть нас взагалі слухати.Жахіття!!!!!!!!!!Навіть коли ми поїхали і до цих пір люди ще хворіють.Це жахливо.Я так думаю,що це басейни і загаджені пляжі.

Хочеться написати про НАЙКРАЩЕ що є в цьому готелі-це АНІМАЦІЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!Вони працюють навіть на 200%.Величезні молодці.Дуже приємні,виховані і веселі.З дітками організовують цікаві ігри,годують рибок,роблять піцу,розмальовують футболки,проводять міні-диско і багато іншого.Проводять різні конкурси в дитячому басейні.Супер.В вечері завжди щось цікаве.Якщо це шоу,то можна так насміятись,що живіт болить.Є там Ерсан і Ерман !!!!!!!!!!!!Це просто щось!!!!!!!!!!ВОни шикарні.Їм треба кидати цей готель і робити собі бізнес десь інше.Вони круті.Ерсан так шикарно танцює танці Майкла Джексона,що якби я незнала,що він помер-то точно подумала,що він підробляє в цьому готелі!!!!!!!!Всі шоу смішні,веселі і цікаві.Запрошували цирк!!Теж суперовий.Було багато цікавого.Їм величезне ДЯКУЮІ!!!!!!!!!Вони були тим рятувальним кругом в цьому готелі.Прекрасно справлялись з дітками.Найбільше нам сподобалась Уляна,яка гралась з дітками навіть в вечері,коли їхній робочий час вже закінчився.Та видно,що вона любить діток і діти до неї звикли .Дуже приємна і класна.Девід і Кенан взагалі симпатюльки -прікалісти.Дуже кльові хлопці.Шикарно танцюють.Є ще там Варвара - дуже граційна і красива.Проводила аква аеробіку і все,що зв'язано з цікавими спортивними заняттями.Одним словом - тільки за анімацію там варто платити гроші.

Окрема тема WI-FI.ВІн тут платний!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Як таке може бути?????Це 5* готель(так вони себе позиціонують) і платний інтернет???????Ви що????Люди заплатили гроші за все і не маленькі,а тут таке жлобство.Звичайно це добрий заробіток для них,бо майже всі купляють,але це ж не можливо!!!!!!!!!!!!!!Безкоштовний інтернет ніби є ,але його не має.Він не ловить.Багато людей мало з цим проблему і в кінцевому результаті купляли пакети нету. Та він і платний тут нормально не тягне.В інших готелях він безкоштовний і нормально ловить навіть в номері.Тут з цим просто жах,взагалі ,як і багато з чим.Кажуть,що тут так зіпсувалось відколи змінили керуючого. Він на всьому економить.От вам і результат.Бо деякі люди їдуть сюди по кілька разів(правда цього не розумію.Є стільки прекрасних готелів по світу,які хочеться відвідати) і сказали,що цього року просто жах.Не розумію звідки тут беруться хороші відгуки!!!Або люди приквикли до такого Г ,або більше ніде не були і це для них супер.

Територія не велика.Є кілька басейнів.Є гірки.Доглядають за квітами .Є красиві місця.

Однозначно ще працювати їх і працювати,щоб дойти до того рівня 5*.Або змінити керуючого і все буде ок.

Якби мене запитали,чи повернулася я б в цей готель- то з 1 разу і не відповіла.З однієї сторони,ще багато недопрацювань,а з іншого-шикарнюча анімація.Тільки вона тримає цей готель на плаву. Вони молодці.Дуже б хотіла їх побачити ще!

написала в кометах
всі в коментах не вмістила-рука болить писати вже
Добавлено 26.08.17 19:59 (8 208 символов в тексте)

01:20 07.09.17

Коментар був випадково надісланий 2 рази!Його довго не підтверджували і я надіслала ще раз!Я була в цьому готелі!!!А ви коли були???

Все отзывы Лилия (1)