Регистрация: 08.09.17
сентябре 2017
01.09.17 - 05.09.17

Кдасний готель для сімейного відпочинку

Ми відпочивали в готелі з 27 серпня до 5 вересня 2017 року. Вибирали готель з урахуванням того, що у нас сину 3,5 років. І не помилилися. Для дітей (особливо активних і непосидючих) є всі можливості витратити свою енергію. Приїхавши в готель ми одразу пішли на море. Красивий пляж (кожного ранку пісок був акуратно загреблений). Вигляд на гори і чисте море додають цьому готелю всі зірки, які можливо десь можна трошки занизити за номери (по крайній мірі за наш). Природа і навколишній ландшафт - просто супер.(є з чим порівняти навіть у Кемері). Тут природа сподобалася найбільше. Що стосується номеру: ну не тягнена 5. Треба зробити косметичний ремонт(жили в головному корпусі, вікна виходили на гори і на дорогу). Все інше в готелі сподобалося. Ресторан кожного вечора пропонував страви різних країн (турецька, італійська, мексиканська, інтернаціональна і т.д.) Одним словом вечеря завжди інтригувала. Але крім того завжди можна було знайти щось традиційне для дитини. Крім того у ресторані є окремо дитяче меню. Хоча наш син в дитячому кафе їв тільки один раз. Йому було цікавіше з нами. Тепер що стосується дітей: в дитячому мініклубі працюють дуже хороші дівчатка. Хоча нашій дитині 3,5 років , а там приймають дітей з 4 років, вони могли і за ним трохи часу приглянути (хоча б для того щоб сходити взяти рушники чи поїсти). Він із задоволенням ішов і лишався в мініклубі. Кожного дня там були різні конкурси та ігри. А ввечері дискотека для дітей. Що стосується шоу для дорослих. То ми потрапили на національне свято. Тому звичайно найбільше сподобалися шоу з турецькими танцями.увесь персонал готелю завжди усміхнений і готовий допомогти. Навіть якщо персонал чогось не знає, вони знайдуть людину, яка зможе доступно все пояснити. Хоча у готелі відпочиває досить багато людей, але його територія достатньо велика, щоб нікого не напрягати. Рекомендую відпочивати з дітьми. Бо тут реально можна не переживати ні за дитяче харчування, ні за дитячий відпочинок. А коли діти задоволені і здорові, то й батьки можуть розслабитися і позасмагати. ДО речі погода була просто супер. Так що в Україну повернулися чорними. Всім гарного відпочинку!!!

розміщення територія харчування мініклуб
номери
Добавлено 07.09.17 19:45 (2 148 символов в тексте)

09:26 08.09.17

Уважаемая, Иванна,
Отель Phaselis Rose благодарит Вас за выбор нашего отеля для проведения своего отдыха, а также за отзыв, оставленный на данном сайте. Нам важно мнение каждого гостя. Мы очень рады что Вы остались довольны своим отдыхом, потому что мы действительно очень стараемся сделать Ваш отдых незабываемым. Девочкам из мини клуба обязательно передадим от Вас слова благодарности. Будем снова рады видеть Вас и Ваших знакомых среди наших гостей!С уважением, Отдел по работе с гостями.

Все отзывы Ivanna (1)