Регистрация: 07.09.17
сентябре 2017
01.09.17 - 07.09.17

Готель супер, відпочинок на 5

Відпочинок вдався. Як би там не було в цілому відпочинок сподобався. Поселили о 12 годині, одразу коли прибули одягнули нам браслети та відправили на сніданок. Море налякало -штормило. Проте, в першій половині дня можна плавати в лагуні (води там небагато, приблизно до грудей, проте поплавати можна), а в другій з пірсу. Єдиний момент -надзвичайно глибоко -30м. Але привітні рятувальники вдягли нам желети і допомогли адаптуватися та звикнути з думкою, що не так все страшно. Згодом ми плавали без желетів. РЯТУВАЛЬНИКАМ тверда 5 за роботу. В готелі діють 2 ресторани (на європейців спрямований ПАЛЬМЕРА- він справді кращий). Персонал привітний. Почуваєшся як у дома. Анімація кульгає. Єдиний мінус -готель не молодіжний, як нам розповідали :(. Проте можу рекомендувати -не пошкодуєте.

Красиво

Номер на 5

Svitlana оценил сервисы

1. чиста 1. чиста територія 2. багато зелені 3. прибирають кожного ранку 4. привітний персонал
1. готель далеко від міста (30хв. на таксі) 2. дуже мало молоді готель більше сімейного типу 1 далеко від міста 2. мало молоді 3. готель для парного або сімейного відпочинку4
Добавлено 07.09.17 23:47 (786 символов в тексте)
Все отзывы Svitlana (1)