Регистрация: 22.08.17
августе 2017
01.08.17 - 31.08.17

Гарний готель з привітним персоналом

Гарний готель з привітним персоналом, який знає англійську, російську і навіть можна порозумітися з працівницею відділу обслуговування на українській )))

Відпочивала я з сином 4 р., в номері стандарт на 2 поверсі (645), а поряд в сусідньому номері була подруга також з сином 4 р. (643), яка й обрала @Jiva Beach Resort 5+, за що їй велике дякую. Тобто компанія для мене і для дитини вже зразу була...

Готель досить новий, номер гарний, вигляд в мене був на гори і на східну сторону (що мені підійшло, бо люблю схід сонця) , шумоізоляційний.

Харчування було різноманітне, в т.ч. і дієтичне, завжди була риба... Особливо вразила інсталяція з риби в рибні дні, коли вибір риби був шалений....

Обслуговуванням ми дуже задоволені, персонал привітний, не нав*язливий, кожен справді хоче допомогти.

Територія невелика, але доглянута і добре продумана (компактна).

Природа гарна, бо на території є природне озеро з лататтям і фореллю й качками. А навколо, трохи вдалині, гори зі всіх сторін.

клімат регіону вишколений персонал чистота харчування деякі гарні шоу
невелика територія (10 000 м 2) анімація для малих дітей
Добавлено 08.09.17 06:22 (995 символов в тексте)

15:38 20.09.17

Дорога Ольго,
Дякуємо Вам за дуже теплі слова про наш готель. Ми раді, що Ви зостались задоволені відпочинком і сподіваємось побачити Вас ще. З найкращими побажаннями.