Регистрация: 10.09.17
сентябре 2017
01.09.17 - 10.09.17

3.7

Отже, взяли тур в Єгипет на 9 ночей від компанії TPG, обрали...

Отже, взяли тур в Єгипет на 9 ночей від компанії TPG, обрали готель Sea Beach Aqua Park. В аеропорту привітно зустріли і вказали на трансфер до готелю, і тут почалось... Прибувши в готель, нас залишили на рецепції без жодних відомостей коли нас поселять, це була приблизно 9 год. ранку. Поселяти нас відповідно не захотіли (на мою думку це лише через те, що компанія TPG не користується авторитетом, на відміну від інших, туристів яких одразу поселяли). О 10 годині нам одягнули браслети і щогодини обіцяли поселити. В кінці кінців близько 14 години, коли нерви вже здавали нам вручили омріяний ключ. Розраховували ми на 3-місний номер( так як було нас 3), однак зайшовши в номер, побачили 2 окремих односпальних ліжка та 1 рушник, довелось знову повертатись на рецепцію, де до речі працівники ніби не чують коли ти до них звертаєшся. Номер нам поміняли, однак не без зусиль. Чистота: хотілось звичайно краще, радує одне, що прибирали номер кожного дня.

Харчування: на готель 4 зірок відповідає дійсності.

Персонал: привітний, завжди посміхаються.

Море: на жаль, через кораловий риф мілке, це плюс для діток, однак якщо захочеш поплавати на глибині то явно не тут!

Анімація і розваги: тут 12 балів! Аніматори просто супер, зробили відпочинок активним і не скучним! Дякую lovely animation team!

Плюси: дуже класний аквапарк!

Загалом відпочинком задоволені і надіюсь наступним літом теж Єгипет!)

Добавлено 10.09.17 13:36 (1 402 символов в тексте)

18:35 10.09.17

От имени руководства и всей команды отеля мы бы хотели поблагодарить Вас за выбор отеля Sea Beach Aqua Park для проведения Вашего отпуска и за то,что Вы нашли время, чтобы написать столь положительный отзыв о Вашем недавнем отдыхе.
Нашей целью всегда является предоставление услуг высокого качества и мы искренне надеемся, что Вы получили удовольствие от предоставленного Вам сервиса. Мы обещаем, что приложим все усилия, чтобы Ваш следующий визит к нам был таким же приятным и запоминающимся, как и предыдущий.

С уважением, менеджмент Sea Beach Aqua Park Blue Resorts

Все отзывы Viktoriia (1)