Регистрация: 11.09.17
Отзыв об отеле Nubia Aqua Beach Resort (отель был переименован 01.04.24)
сентябре 2017
01.09.17 - 07.09.17

2.3

Претензия - не влияет на рейтинг

Не рекомендую!!!!!!!!Готель не 5 зірок а 3........

Починаю все з початку !Приїхали ми о 11 годині по їхньому часі.Нас прийняли і відправили на пізню вечерю!заселили десь за годину,бо було багато людей!домовшись за бутилку горілки ,нам дали номер з видом на басейн в найблищому корпусі до ресторанів і ресепшину!Номера у всьому готелі одинакові,великі ,просторі.Но з чистотою у них проблеми!Всюди пилюка,підлога грязна!Прибирання щодня,но ніякого прибирання там немає,тільки застелять ліжко ,і складають рушники!

2.Харчування:харчування одноманітне,курка ,картопля,рис і деколи яловиина!

Оцінка 3

3Територія. територія велика ,є де погуляти!до моря 5 хвилин пішком.шезлонгів багато,хватить усім!Вхід у море з пірсу ,є 3 заходи,хоча можна і пляжу!

WI-Fi платний ,тому раджу купити карточку водафон в аеропорту за 5 доларів 3 гб інтернету!хватить з головою!

4персонал на ресепсії ужасний,хамлять!

Ітак хто хоче їхати туди ,не їдьте!!!!!!!!не вартує він 5 зірок і тих грошей!Ну а якщо ви вже купили,то раджу поїхати на екскурсії з АЛІ...(мужик біля сходів до ресторану)В нього приємні ціни і можна з ним поторгуватись!!і не купляйте екскурсії в гіда !!!в нього в 2 рази дорожче..

велика територія
прибирання харчування персонал на ресепції
Добавлено 11.09.17 11:32 (1 131 символов в тексте)

11:51 13.09.17

Шановний Назар,
Спершу ми хотіли б Вам подякувати за вибір нашого готелю, і за те, що Ви гідно оцінили просторість і зручність наших номерів, а так само крокову доступність до моря і доглянуту територію готелю.
Ми приносимо вибачення за те, що якість прибирання не відповідала Вашим очікуванням і хочемо Вас запевнити, що Ваші зауваження будуть передані відповідним менеджеру для поліпшення якості обслуговування.
Для того, щоб урізноманітнити харчування для наших гостей, ми пропонуємо щодня різні тематичні вечері, додатково до цього гості мають можливість відвідати наші а ля карт ресторани.
Ми сподіваємося, що ми сможемо знову привітати Вас в числі наших гостей. Ми докладемо максимум зусиль, щоб зробити Ваш відпочинок максимально комфортним і незабутнім!
З повагою,
відділ Guest relation