Регистрация: 07.07.17

Отзыв об отеле Side La Grande Resort & Spa (отель был переименован 03.06.21)
октябре 2017
01.10.17 - 16.10.17

Дуже задоволена відпочинком :)

Всім привіт !!! Одразу скажу , що в Туреччині відпочивала вперше . В готель , ми потрапили близько сьомої години вечору 8 жовтня . В отель з одного літака заїхав великий автобус , тож народу було багато . Хочу відмітити , що персонал відразу одягнув всі гостям браслети , та відправили їх на вечерю до ресторану .

Після вечері , ми повернулися до стійки реєстрації і нам відразу видали картку від номеру , та картки для рушників на пляж .

Валізи нам до номеру відвезли , показали як все працює (кондиціонер та безплатний сейф). Номер у нас був 1142 , відразу над лоббі баром , тож у нас ловив Wifi.

Номер був прибраний , всі рушники були чисті.

Територія готелю маленька , тож ми дуже часто бачили туристів , як разом з нами приїхали. Дуже привітний персонал , офіціанти працювали без упину. Біля басейну завжди було дуже багато вільних лежаків , на жаль на пляжі , їх замало . Море просто чудове , дуже багато туристів з маленькими дітьми , які цілими днями ліпили фігурки з піску. Пообідати можна було і барі на пляжі , в цей час звільнялося багато лежаків , тому що дехто йшов обідати у головний ресторан.

На рахунок ресторану , можу сказати що я завжди могла вибрати , те що мені до смаку.

Їжа була різноманітна , тому не розумію , як можуть писати , що кожного дня було одне і те саме. На четвертий день відпочинку , ми відвідали Італійський ресторан Аля Карт.

Дуже Вам раджу вибрати , саме його там на подали салат Капрезе , суп , равіолі , та медальйон з телятини під соусом з грибів.

На десерт було Тірамісу. Записуватися потрібно на два дні раніше , до 11:30.Взагалі територія чиста, і проблем з прибиранням не було. Мушу Вас попередити що праски в номері немає , і її не видадуть. Вони прасують одяг самі , для чого потрібно заповнити бланк , де вказати кількість і вид речей.Взагалі , я дуже вдячна La grande за чудово проведений відпочинок. Всім раджу , і не звертайте уваги на погані відгуки , я теж їх начиталася починаючи з червня м-ця . Там просто супер , і наступного разу , обов'язково поїду саме туди. Ще згадала , що ввечері коли перевіряли на рецепції час вильоту і виїзду з готелю , який був запланований на сьому ранку , нам адміністратор повідомила , що ресторан працює цілу ніч , тож ми можемо спокійно поснідати . Тож ми поснідали о 06:15 також випили чаю і кави , працювали автомати , і не розумію чому пишуть , що 15 жовтня о сьомій ранку ресторан був зачинений, це відверто

дратує , тому що у людей , які планують поїздку в цей готель може скластися хибне враження.

LyubovUA оценила сервисы

чисті номери привітний персонал гарний пляж і море
я їх просто не помітила
Добавлено 16.10.17 21:34 (2 507 символов в тексте)
Все отзывы LyubovUA (1)