Регистрация: 25.02.13

ноябре 2017
01.11.17 - 09.11.17

3.7

Внимание: Локальный IP - не влияет на рейтинг

Олд Палас- немножко для олд....

Олд Палас-трошки для олд..., тому що середній вік гостей готелю75 років, в основному німціПишу свій відгук прямо з готелю, бо на турфорумі прямо баталії йдуть, додам трохи свого. Вибирала цей готель суто по відгуках і наявності хорошого моряЯ вже тиждень в готелі з компанією 10 дорослих і 1 дитина. Через максимальну загрузку готелю нас розселили по різних поверхах. Я живу в 1351 номері -3 поверх, найближчий до моря, але з виглядом на сусідній готель.Номер нормальний, не знищений, уборка в номері ідеальна.

Територія зовсім невелика, доглянута.

Їжа :вибір не максимально великий, середній, але всі базові страви є,щоб ти не вибрав, обов'язково смачне. Завжди є 2 види риби, курка, говядина, фрукти завжди в наявності, десертики, алкоголь нормальний, єгипетський.

Сервіс мені подобається, персонал ввічливий, добрий.

Море тут надзвичайне, важко знайти краще, пісочок, хвиль немає.

Тепер про наболіле :

Три дні підряд не могли вже в 7 ранку! знайти собі на пляжі вільний ЛЕЖАК! , в перший день 11 людей лежали на 5 лежаках по черзі, потім менеджер готелю дав вказівку,( після того, як ми сказали, що хочемо переселитися в інший готель)щоб працівники пляжу робили нам місце. Кожній сім'ї з нашої компанії принесли фрукти в номер, як вибачення за незручності) . Сьогодні четвер, лежаків доставили, навіть вільні місця є.

Ми приїхали 4.11 і в той же день в нашого друга було День народження, ми попереджали при бронюванні, але привітання отримали, аж на наступний день ввечері у вигляді торта в номер і то з великими переговорами з гестрелейшеном Марією. В мене з чоловіком 6.11 була річниця весілля, так само при бронюванні вказували, але навіть ніхто не згадав, а я й не поминалася.

Великим мінусом цього готелю є відсутність ТЕНТІВ над столиками, які розміщені на пляжі і біля великого басейну, змушений пити каву, чи коктейль на палючому сонці, також денна анімація так само на сонці!

Також я перший раз бачу, щоб в головному ресторані взагалі не було алкоголю, тобто його треба замовляти, але за всі дні скільки я тут є, жодного разу до нас не підійшли і не запитали можливо ми щось хочемо., треба офіціанта ловити. А як замовиш,то вже несуть те вино, коли ти все з'їв і збираєшся йти!

Окрема розмова про перекусити: після сніданку є пізній сніданок, який стоїть в лоббі і складається з трьох видів булочок.На пляжі і біля басейну зовсім нічого немає до 13:00!

Тобто, якщо ви хочете навіть цього "перекусу ",то вам в купальнику прийдеться бігти аж на рецепшн, і хоть би хто мені що не говорив, я не вважаю це нормальним, в любому готелі Єгипту, є ще до обіду, якась піца, гамбургери, картопля Фрі , ну щось нехай мінімальне, але не на рецепшні! Є правда перекус о 13 :00 біля басейну, коли обід на 13:00?Де логіка?

Я б на це всей не звернула уваги, якби не ціна готелю, вона не маленька, на рівні Санрайзів, тому це і є головною невідповідністю.

Готель звичайно має багато плюсів, він гордовито стоїть, як білий красунчик посеред Сахл Хашишу, зі своїм характером, концепцією і харизмою, не говорю, що він поганий, він просто інший і його за це треба поважати))) Відпочивати в ньому все рівно приємно, бо море і сонце нівелюють всі недоліки))) Вибір за Вами.

море персонал море идеальне прибирання в номері персонал ідеальне прибирання в номері море
вище описані
Добавлено 09.11.17 19:18 (3 231 символов в тексте) с IP адреса Египта