Регистрация: 01.11.17
июле 2016
01.07.16 - 31.07.16

3.3

Готель з тараканами !!!

Хочете зіпсувати собі відпочинок, вам у Роял Бей. Заселення швидко, але свої валізи з ресепшині ви понесете самі, вам їх ніхто не довезе. Номера в нормальному стані, брали із видом на море, мебель хороша, нова. Проте прибирання в номері жахливе, ванна постійно протікає. Після прийняття душу, на підлозі постійно ріка води. На прохання поремонтувати душ, говорили, що це проблема усіх номерів. Двічі ламався бачок унітазу, його правда відремонтували. Прибиральницями були дві румунки, схожі на циган, лише міняли полотенця. Один раз лишили в номері чисті рушники,складені, ми їх розгорнули , а там таргани. Були вже не живі , а засушені. Повірте, відчуття не з кращих. В столовій двічі бачили тарганів. На зауваження - усі лише мило усміхались. Харчування нормальне, проте ніяких в кусня шок не було, вибір не великий. Риба була в одному виді. Морепродуктів не було за 14 днів взагалі.В барі коктейлів не було ніяких, або їх просто не робили. Випити можна було лише їх місцевий алкоголь . Бармен у лоббі барі, старший мужчина, у ковбойському капелюсі, непривітний, пихатий, зверхній. Море нас порадувало- чисте, тепле, захід плавний. Територія велика , доглянута. Аквапарк пристойний, діти були в захваті, дорослим теж все подобалось. Нас відпочивало 7 дорослих та 6 дітей ( 3 сімї ). Позитив та хороший настрій піднімали один одному. У цей готель більше ні ногою!!!

море територія аквапарк
таргани в готелі їжа та напої прибирання кімнат жахлива сантехніка
Добавлено 30.11.17 14:20 (1 368 символов в тексте)
Все отзывы Леся (3)