Регистрация: 20.12.17
декабре 2017
10.12.17 - 18.12.17

Не відповідає 5 зіркам. Можна їхати, якщо хороша ціна.

Відпочивали з дружиною в Royal Lagoons в грудні 2017. Одразу скажу, що люди ми не перебірливі, їдемо за враженнями а не за вишуканими стравами і високим сервісом.

Якщо коротко. Готель на 5 зірок явно не тягне. Дав би слабеньку 4-ку.

Загальний висновок - Якщо ціна невисока, то можете їхати.

Тепер по порядку і в подробицях кому цікаво.

Готель вибирали в Фортуні, тобто не знали куди їдемо, тільки те, що 5 зірок з аквапарком.

Приїхали в готель ввечері, близько 6-ої. Крім нас було ще чоловік 15. Поселили нас швидко. Дали шоколадки адміністрації, але не виглядало, що вони вплинули на наше розселення.

Номер був в будиночку, в іншому кінці території. Що одразу неприємно вразило, це бруднота в номері. Видно, що там не дуже прибрали. Просто ЧАСТКОВО протерли брудною ганчіркою. Підлога була масна. В ванній не було налито мила. Звертались в адміністрацію, але так і не дочекались до кінця відпочинку. Користувались своїм милом.

Територія досить велика, декілька великих басейнів. Правда на зиму обігрівали тільки один, біля їдальні. Гірки також працювали. Басейн був потрісканий і трохи брудний, з піском і кущами на дні.

Годували непогано. Як для такої ціни, сказав би, що навіть дуже добре.

Анімація проводилась кожен день. Зранку зарядка на пляжі, також в кінці дня біля басейну. І ввечері в фойє. Багато аніматорів. Тільки якось скучно в них все виходило. Також, готелеві варто б було таки купити новий мікрофон — дуже погано чути було.

Море близько. Автобус їздив дуже часто. Можна було і пішки ходити через задні ворота.

Пляж нормальний, лежаків на всіх вистачало, працював бар. Захід - пісок. Взуття для моря не потрібне.

Найбільша проблема — це адміністрація і прибирання.

1. Прибиральник нічого не робив, тільки застеляв ліжко. Підлогу як не помив перед заїздом, так і до кінця перебування. Не було мила. Але головний прикол — нас було 2-є людей. Прибиральник чомусь вирішив, що рушників нам забагато.Залишив тільки один рушник. Коли з відсутністю мила, брудною підлогою ще можна було миритись, то без рушника трохи некомфортно. Причому, одразу після в*їзду прибиральнику були залишені чайові.

2. Адміністрація ніяк не реагувала на відсутність рушників і інші скарги. Звертались до них раз 5. І по телефону і особисто. Питали номер кімнати — і НІЧОГО далі. Якщо в вас виникнуть якісь проблеми, стійте над ними, поки не вирішать.

Екскурсії. Наш оператор TEZ TOUR. Вони одразу пропонують екскурсії. Не брали в них, хоча дуже насідали. Взяли на вулиці. Тоді в 2-3 рази дешевше. По якості сказав би таке саме. Їздили в Луксор від вуличного турагента, і знайомі з готелю взяли від Тез Туру. Возили нас майже по тих самих місцях. Тільки ми заплатили 30 дол., а вони 80 з людини. Ексрурсії брали в Міші. Йти направо, якщо з центрального виходу, або наліво, якщо з заднього. Далі є ще декілька різних турагенцій. Вибирайте, торгуйтесь.

Ще брали лодку до Райського острова (15 за двох), і я брав дайвінг — 15 за одного.

Що неприємно вразило, перед екскурсією підходили в адміністрацію відносно пайка для поїздки. Відмовились дати, аргументуючи, що дають тільки, якщо б їхали від Тез Туру. Якось непрофесійно для 5-тизіркового готелю.

Взагалі, якщо цікавить історія, то на екскурсіях мало побачите. Вони більше возять по магазинах з папірусами і сувенірами, щоб побільше витягнути з туристів. А на самі місця дають пів години-годину.

Ще поради.

Якщо вийти з заднього виходу, піти направо, перейти дорогу. Є магазин продуктовий. Власниця жінка з Росії.

Таксі до центру Хургади і назад 3-4 долари. Ми їздили для інтересу місцевими маршрутками. 5 їхніх фунтів за одного. Я давав долар за двох. Хоча деякі люблять вимагати більше. В старому місті нічого особливого, але раз можна подивитися. Бажано вдень.

Добавлено 20.12.17 22:55 (3 733 символов в тексте)

13:45 27.12.17

Подскажите, за территррией отеля есть где пройтись погулять вечером или там только отели вокругИ еще подскажите стоит ли ехать экскурсией в ЛуксорСпасибо. Есть ли вай фай бесплатный в отеле, на пляже есть матрацы или только лежаки, и полотенца пляжные дают

17:00 27.12.17

За готелем є туристична вуличка з магазинами, ресторанчиками і тд. Відносно Луксору, залежить від інтересів і ціни. Якщо до 50 з людини, думаю можна поїхати. Вай фай є в безкоштовний фойє, але досить поганий. Таке в усіх практично готелях в Єгипті. На пляжі лежаки з матрацами. Пляжні рушники дають. Можна міняти кожен день.

17:52 27.12.17

Спасибо большое за содержательный ответ

16:08 05.01.18

как можно на российском ресурсе писать на рагулячем? для кого? хоть я и с украины,чуть мозг не закипел,пока дочитал..

18:27 05.01.18

вже бидло прибігло. Читати ніхто не заставляє. Не подобається в Україні, вали звідси.

18:29 05.01.18

сам вали в польшу..там унитазов для рагулей хватит на две жизни вперёд..

Все отзывы Никf (1)