Регистрация: 09.01.18
сентябре 2017
01.09.17 - 30.09.17

2.7

Звідки хороші відгуки?

Відпочивали з чоловіком в Harmony ще осінню, але відгук дійшли руки написати тільки зараз.

Вибирала готель сама. Шукали наявний риф, тихе містечко, хороший сервіс.

В результаті:

+++Риф просто супер!!! Найкращий з тих, що бачила! Купа рибок, скати і т.д.

- містечко аж занадто тихе. Готель в пустелі. В Макаді бей є прогулянкові зони, але туди неможливо пройти через територію сусідніх готелів.

- - - Сам готель:((((((

Харчування. Вибір є і риби і м'яса, є овочі, фрукти, багато випічки. Але!!!! Більшість з представлених страв їстівними важко назвати(( щоб вибрати нормальну тарілку перебирали по 10 штук щербатих і брудних. Офіціанти в брудних футболках працюють на 3-. На сніданку, коли бачиш в яких сковорідках готують ті омлети, їсти автоматично не хочеться.

Кращим на добрий порядок виявився італійський ресторан і хвалили рибний ресторан, але він працює 1раз на тиждень.

Номери. Номер отримали вранці, без доплат. Всі номери в готелі по суті однакові. Всі доволі просторі, з великою терасою і всі брудні! Реально всі!(((( Ми домовлялись про зміну номера, нам показали пів готелю і всюди одне і те ж. Брудні санвузли, стара постіль з дірками, подушки аж жовті, пилюка сиплеться, так і спали тиждень на дорожніх подушках під шию. Народ, брудне просто все((( я таке бачила тільки в якомусь захолустному транзитному готелі в Сербії. Звісно наше невдоволення ми озвучили. Звісно нам спробували допомогти. Подушки принесли інші ( такі ж брудні), номер поприбирали (як могли, а в їхньому понятті то розмазати пилюку на видимих місцях), стільчики на терасі помили в душі. Унітаз помили, навіть з якоюсь хімією, але то йому не помогло, тому сісти на білого друга ми не ризикнули до кінця перебування в готелі. Ну якось так...

Враховуючи ці нюанси перший день на морі провела в сльозах, була в шоці! Готель 5*! І такий конфуз!

Басейни. В основному там відпочивали місцеві. Є кілька гірок для дітей. Місцеві жінки в традиційних мусульманських купальниках ( виглядало це теж не гігієнічно)

Пляж/понтон. Понтон довгий, стаціонарний, є рятувальник. Риф, вже писала просто чудовий!!! Захід з понтоні - досить довгі і стрімкі сходи, дітям явно може бути не зручно, дорослим нормально. Часто в цьому місці хвилі і з понтону купатись небезпечно. Ми в перший день навіть не ризикнули.

Пляж - поняття смішне)) невеличкий клаптик моря, захід по гострому камінню і кусках битої цегли. В перший день заходили відкидаючи сміття, потім там прибрали. Через 2кроки шикарний пляж сусіднього 4*готелю, але туди не пускають. Одним словом пляжем то назвати важко. Широка берегова лінія не придатна для купання - там мілина по кісточки.

Анімація. Кожен день ввечері була анімація для дітей, а потім для дорослих, якщо не помиляюсь на 9 вечора. Більше це схоже на студентську самодіяльність першого курсу.

Підсумовуючи вище сказане: готель не рекомендую, краще доплатити 100 доларів і поїхати в сусідній Лабранда Роял Макаді 5*. Там відпочивали минулого року і все було просто супер. І чисто, і смачно і риф поряд, і пляж шикарний.

А звідки так багато хороших відгуків про

Harmony Makadi Bay досі не розуміємо, бо в тих українців, що відпочивали з нами в готелі були такі ж враження

море і риф
чистота чистота. харчування. пляж. сервіс
Добавлено 09.01.18 06:03 (3 191 символов в тексте)

12:04 09.01.18

3дравствуйте, уважаемая Анна! Приветствуем Вас из отеля Harmony Makadi bay Hotel& resort.
Благодарим Вас за то, что для отдыха Вы выбрали именно наш отель.
Прежде всего хотим отметить, что рекламу соседнего отеля Вам было бы корректнее сделать на странице вышеупомянутого Вами отеля, кроме того, не вводите пожалуйста туристов в заблуждение по поводу небольшой разницы в цене между нашим и соседним отелем, потому что наш отель имеет более лояльную цену для того, чтобы туристы с небольшим доходом также могли себе позволить отдых на Красном море.
Хотим отметить, что наш отель имеет много регулярных гостей, которые, прочитав Ваш отзыв, будут абсолютно не согласны с Вашими негативными высказываниями.
Нам очень жаль, что Вы остались не удовлетворены отдыхом в Harmony Makadi bay Hotel& resort. Менеджмент отеля приносит Вам свои извинения и поздравляет с Наступившим Новым годом.
С уважением, Менеджмент отеля

Все отзывы Анна (1)