Регистрация: 09.03.18
феврале 2018
11.02.18 - 18.02.18

Супер риф!

Відпочивали в голтелі з 11 по 18 лютого 2018р. Одразу нас зустріли на ресепшині одягли браслети та направили на вечерю. Після смачної вечері нам протягом 10 хвилин видали ключі і відвезли нас з речами в номер. Номер просторий з королівським ліжком і ще одне додаткове місце. В номері був чайник, праску попросили на ресепшині. Не одразу розібралися з сейфом і погано працював холодильник. Викликали майстра, він вс пояснив та полагодив. Дуже багато мяса, риби.Все дуже смачно. Як на мене то мало солодощів та хотілося би більше гуави, і хоч інколи полуницю. Море - божественне. Риф краще навіть ніж в Рас Мохамеді. Лежаків завжди вистачало. Прикро, що алкогольні коктелі в барі наверху. Аніматори хоч і на італійській мові, але якщо ви хочете з ними порозважатися вони завжди вам будуть раді. На другий день нас роздратував готельний гід Ахмед, який є просто нахабою, хамом.Наша компанія 4 особи не обрали жодну екскурсію в нього,то він нас почав образати, погрожував що перекресле страховку. Що це за маячня. Ми не хотіли нікуди їхати тому що приїхали в хороший готель, де і на території є чим зайнятись. Він обіцяв людям, що на кордоні з Ізраілем в них ве все домовлено, а потім люди скаржилися,що стояли 7 годин. Щодня було щось новеньке. На теплий басейн і аквапарк дійшли аж в 5 день, до цього насолоджувалися морем. Дякуємо Вам за гостинність!

Логотип отеля

море їжа територія
готельний гід ахмед
Добавлено 09.03.18 13:01 (1 350 символов в тексте)

23:09 09.03.18

А це Ахмед до всіх так пристає? ))

23:15 09.03.18

І ще, праска там як, безкоштовно чи платно?

21:11 10.03.18

Безкоштовно

21:14 10.03.18

Ми прийшли на друший день на зустріч з ним. було купа людей повен зал для конференцій. І він почав пропонувати свої екскурсії. З усіх відмовилися лише нас 4 і ще 2. Всі інші взяли хоча б одну екскурсію. Ми не брали тому що минулого року нам вистачило Ізраіля. В цей раз знайшли екскурсію на Рас Мохамед за 40доларів на двох на яхті, один з дайвінгом через гуруп у Вайбері. І це його розлютило що не в нього.

09:41 11.03.18

Скажите пожалуйста, при позднем выселении срезают брослеты?

12:18 11.03.18

Не могу сказать, т.к. мы уезжали утром.

16:02 11.03.18

Нет не срезают

16:05 11.03.18

Вы должны сдать ключики от номера до 12 по отельному времени, по киевскому это до 11-00, всем остальным можно пользоваться, заьерают в аэропорт за 4 часа до вылета.

17:30 11.03.18

Подскажите, пожалуйста, возле каких корпусов подогреваемый бассейн.

13:48 13.03.18

Большое спасибо за ответ!!!
Подскажите в каком корпусе лучше селиться с детьми 7 лет и старенькой бабушкой?
Чтоб не очень далеко ко всем прелестям цивилизации. Есть ли корпуса рядом с детской площадкой?
Можно ли далеко плавать, не свистят ли , если отплываешь далеко вдоль рифа?

18:41 13.03.18

Мы жили в 6123 номере это далековато до теплого бассейна и детской площадки. Плавают люди вдоль рифа не свистят. Пару раз было что свистели из-за того что люди становились на риф.

18:47 15.03.18

Добрий день, підскажіть чи зможемо купатися в морі за маленькою дитиною (1,8 роки)? Тобто цікавить вхід в море з пляжу, щоб не було коралів поки йдеш пошию, так як пантон - не варіант в даному випадку. Дякую!

19:44 15.03.18

Доброго дня!По пояс Вам з дитиною можна пісочок, немає мертвих і живих коралів, а вже вище пояса тоді треба взуття.Але діти є вони і на березі повзають по пісочку і з нарукавниками плюскаються.

19:01 17.03.18

Victoriia, скажіть, будь-ласка, а що там стосовно аквапарку? Я так розумію, що на території готелю є декілька гірок? Чи не холодна там вода?
А ще наш турагент каже, що десь в сусідньому отелі є аквапарк і туди можна ходити? Може Ви в курсі?) Якщо платно, то яка ціна відвідування?

18:44 19.03.18

Аквапарк є для дорослих 3 гірки, для дітей більше. Басейн без підігріву, але вода не хололна. Через дорогу є готель Альбатрос аквапарк там дуже багато гірок. ціна начебто 45 доларів на весь день.

21:30 20.03.18

Дуже дякую Вам за відповідь!