Регистрация: 01.05.18
апреле 2018
21.04.18 - 29.04.18

Готель краще багатьох 5 зіркових

Ми були серед тих 400 туристів, які 28.04.2018 р. майже троє суток не могли вилетіти із Шарм ель Шейху до України. Але про це у кінці, а зараз про сам готель. В готелі багато іноземців. Десь 20% з України, 1% з Росії, інші з Італії, Іспанії, Германії, Литви та інших країн. Тому, зрозуміло, що не було п'яних та неадекватних відпочиваючих. Прибули до отелю в 11.30, заселили через 10 хвилин. Номери - прості, але чисті, все працює. Готель спланований так, що майже у всі номери виходять на море. Територія невелика, але дуже гарна. До харчування взагалі ніяких питань - готують смачно! Пляж невеликий, крупний пісок та вичещений від каміння, тому діткам доволі зручно та безпечно заходити. Якщо відплисти трохи вправо чи вліво від понтону, то відкриваються дивовижні краєвиди з рибками та коралами. Окремий момент з сервісом - такого теплого ставлення ми не зустрічали у жодному готелі. Одним словом відпочинок сподобався. А тепер важливий момент, який говорить про людяність ставлення персоналу. Ми мали відїзжати о 7.00, але туроператор передзвонив та сказав, що рейс відклали та інформації коли буде не має. Звісно в 12.00 нас виселили з номеру, але браслети ніхто не зрізав і користуватись рестораном в обід та на вечерю, а також барами ніхто не заборонив. Ми продовжували відпочивати аж до 21.20 поки туроператор не забрав нас та інших туристів з інших готелів до готелю Cyrene Grand Hotel 5*, де ми відпочивали за рахунок туроператора ще до 30.04.2018. І ось тут ми змогли порівняти як інші готелі поставились до туристів. Людям просто в 12.00 зрізали браслети та запропонували купити собі обід та вечерю. Тому ми щиро вдячні адміністрації готелю CLUB REEF і будемо раді повернутися сюди на відпочинок знову.

атмосфера сервіс харчування море
Добавлено 01.05.18 14:13 (1 715 символов в тексте)

17:32 03.09.19

Примите наши.