Регистрация: 07.05.18
Отдыхал В одиночку в
апреле 2018
01.04.18 - 30.04.18

Відмінний Бюджетний готель

Цей готель мені продали під тур, але відпочивала я в іншому, в цьому була лише 2 дні, але хочу залишити відгук-може комусь буде цікаво. Зважаючи на те, що в Шармі криза- для багатьох важливо, щоб в готелі були люди. Гранд в квітні був переповнений українцями, німцями, поляками; арабів не зустрічала. Там було дуже людно, що не могло не радувати. Однак, через це вай-фай в лоббі працював нормально дуже рідко, були черги в ресторан, особливо при відкритті. Ресторана було 2, я більш охоче ходила в Reef, там було значно менше людей. Іжі було багато, смачно, але без особих делікатесів. Фрукти: диня, апельсин, гуава. Пляж знаходиться в бухті, це реальний плюс, бо коли в Шератоні був Червоний прапор -тут було не вітряно і люди купались. Територія безумовно шикарна. Взагалі за ту ціну- це дуже дуже пристойний готель, очікувала, що все буде набагато гірше, бо брала його виключно під авіаквиток і одразу знала, що там не буду. Можно сміливо їхати усім, хто не дуже вибагливий до сервісу (черги в ресторан, зайняті лежаки на пляжі, відсутність море щоденних продуктів тощо)

зелена територія близькість до il merkato
жахливий гід від join up- не попередив про затримку літака
Добавлено 07.05.18 16:11 (1 076 символов в тексте)

16:47 03.11.18

Уважаемый гость,
От имени руководства и всего персонала The Grand Hotel Sharm El Sheikh мы были очень рады, что Вы были нашим гостем и счастливы, что Вам понравился ваш отпуск с нами.

Мы надеемся вновь увидеть Вас в будущем.
Спасибо, что выбрали Red Sea Hotels для Вашего отдыха.

Все отзывы Tetyana Altin (1)