ADD REVIEW ABOUT HOTEL

5 service

4 food

Correct review - affects rating

Країна казка ОАЕ!

Щойно повернулися з чоловіком з Rixos bab Al Bahr . Враження від готелю позитивні. Почну з початку)Приїхали в готель о 5 ранку, нас заселили в дуже гарний номер з видом на басейн і море) Номер просторий , з балконом, є все необхідне! Персонал - привітний, одразу все показали, розказали, завели поснідати! На рахунок їжі, ті, що пишуть, що не було, що їсти- ну народ, чесно ,не пишіть дурниць!Їжа різноманітна і вибрати є з чого!Так це не найкращий вибір страв які я бачила, але і скаржитись нема на що! На території є ресторани а ля карт де можна смачно поїсти. Були 2 рази в рибному, турецькому і італійському, в рибному сподобалось найбільше! Готель для сім'ї з дітками -це однозначно!Дітей дуже багато.Якщо ви сімя з дітьми-вам сюди!Нам з чоловіком без дітей було трішки нудно)))Наш турагент не попередив нас про це)Хто їде парою без діток, майте на увазі.Ну це , чисто моя думка)Можливо комусь буде добре) Далі ще раз про персонал: ну дійсно дуже вічливі, допоможуть, підкажуть ,усміхнуться?Тут нема до чого придертися! У чоловіка було День Народження, попросила принести торт о 12 годині.Принесли рівно о 12.00 привітали, торт доречі був дуже смачний, окреме дякую?! В той же день поїхали на екскурсію в Дубай ( гід Тетяна просто молодець,гарно розказала про цю дивовижну країну,дякую вам)Після цієї екскурсії прямо закохалася в цю країну, молодці,як уряд старається для народу!??Приїхавши в готель після екскурсії, знову в номері нас чекав торт для чоловіка і надувні шари)))Було так приємно!!Про територію можу сказати, вона хоч і компактна але гарна і доглянута! Персонал дивиться за всім, в який туалет не зайдеш стоять живі квіти і чисто!Басейнів багато, є навіть тільки для дорослих,в кожному за вашу безпеку будуть піклуватися "спасатели малибу" (це я таких назвала)?Вони цілий день очей не відводять від відпочиваючих!Є фітнес, хамам, я ходила на аквааеробіку, класно було?На рахунок спиртного, алкоголь звичайний, елітка платна, тому якщо любите хороший алкоголь - запасіться у duty free!Що можу сказати, відпочили добре,звичайно є і мінуси але плюси їх перекривають?так не хотілося їхати з цієї прекрасної казкової країни ОАЕ! Дякую готелю за відпочинок?

Hotel territory

Advantages
море вічливий персонал смачний рибний ресторан компактна гарна територія пляж
Disadvantages
готель для сімей з дітками але це тільки мінус для нас)
Added 25.05.18 17:10 (2 176 characters in the review)
Add comment
Complain

11:42 28.05.18

Уважаемая Анна,
Солнечные приветствия из отеля Риксос Баб Аль Бахр!
Позвольте поблагодарить Вас за выбор нашего отеля и за высокую оценку нашего гостеприимства! Обратная связь от гостей очень важна для нас, и мы рады знать, что посещение нашего отеля оставило замечательные воспоминания.
С нетерпением ждем новой встречи с Вами в Риксос!
С уважением Администрация отеля

Sign up