Регистрация: 15.06.18
июне 2018
06.06.18 - 13.06.18

1.7

Претензия - не влияет на рейтинг

Повна Жопа

Якщо Ви хочете зіпсувати враження від Шарму- вам сюди!!!Люди,яких привозять в готель,зразу ходять з переляканими лицями і круглими очима.Бачив таких постійно.Ми виглядали, напевно, так само.

Готель брудний,заляпаний і як казали наші друзі-БИЧИЙ.Номера взагалі окрема тема .Дивіться фото і це не тільки в нас ,бо "Відпочивали" двома сім"ями.

Головний негатив від столової(ресторану),яка різниця,що там готують,якщо туди треба забігати,як Дикий кінь,щоб повечеряти.Бо якщо не встигнеш, то будеш годину стояти і дивитися як інші в черзі стоять.Стаканів більше не буде,деяких страв також.Про вид крісел,столів взагалі мовчу, бо пропаде взагалі апетит.

Робіть висновки і не Жалійтесь потім ,як ми.(начитались хор.відгуків на турправді)

В цій фотографії закладена вся СУТЬ цього 5 зіркового готелю!!!

А запах який(Почему дарогой такой грусний)

Тут все таке(басейни,столові і т.д)

Лійка ледь тримається

Ванна внизу проломана і заклеєна

Крісло рестораааана(внизу остатки риса,причом зранку,коли,ще ніхто не снідав)

кораловий риф
без матів слів не находиться
Добавлено 15.06.18 14:22 (744 символов в тексте)

20:23 16.06.18

Вам просто не повезло.Мы жили в 219 номере,все отлично.Всем довольны.Места всегда хватало в ресторане,на обед пару раз ходили в Итальянский там вообще море пустых столиков.Мы отдыхом очень довольны,хороший отель за приемлемую цену.Да есть лучшие отели..но и цена у вы высока.Нас сразу предупреждали при покупке тура,что это экономная пятерка,по этому больших надежд мы и не ставили себе.Очень жаль,что ваш отдых был испорчен

23:05 16.06.18

Ольга,ми і наші друзі жили в 164,166,167 номері і в бунгало.І повірте скрізь одне і теж!!!То умивальник розбитий,то ванна тріснута,то ліжко поломане.А 1.500 тис.дол. на нашу сім"ю -це не приємлива ціна ,а викинуті даром за такий сервіс гроші!!!

23:30 16.06.18

У вас все точно подмечено, номер 361 такой же убитый, как ваш на фото, убирают плохо, обслуживание гавно, как и питание, напитки отстой, особенно спрайт со странным привкусом, коктейли готовить не умеют, как в принципе и обслуживать зал! Все было плохо, только море и анимация для детей спасали ситуацию.

23:02 21.07.18

вы ещё не были в говняных отелях Египта...
с номером вам действительно не повезло...
в 2016-ом с хавкой было так же - надо приходить по-раньше-)))

Все отзывы Игорь (4)