ADD REVIEW ABOUT HOTEL
Photos: 4
reader outreach
0 readers
find it useful
Vacation as a C маленькими детьми in
August 2008
01.08.08 - 31.08.08
- Recommend this hotel

5 accommodation

5 service

4 food

Correct review - affects rating

Це був найкращий відпочинок в моєму житті

Відпочивав з сином 8р.

Цей готель не 4* а 7* :) - так говорили всі з нашої компанії. А вона тут сформувалась дуже швидко. Було весело. В басейні щодня організовували водне поло. Як не хватало людей, то до нас приєднувались ткрки з персоналу.Потім втомлені зразу в сауну. І так кожен день!!!! Словом подзвонити додому не було коли.

Їжа. на сніданок варені яйця і мюслі. Мені не вистачало. Обід вечеря - спочатку було не ахті, але потім хтось поскаржився і все стало ок. Тут я відкрив для себе тушені овочі.

Офіціанти носяться як метеорити. Голову відвернув і недопитого соку або якогось блюда уже нема, так що слідкуйте :)))

ННомер. Все на 5+++. Прибирають якісно і щодня. Унітаз/біде мене приємно здивував - це було для менее щось нове. Тепер у мене в туалеті такий стоїть.

Розміщення. До пляжу 10-15 хв прогулятись досить корисно. Їхнім автобусом користувався рідко.

Їхня 100 метровка зовсім рядом. Не купуйте морозиво в магазині - в кафе на вулиці. воно коштує майже так само, але тут вас радісно зустрінуть, посміхнуться в морозиво втикнуть парасольку і посиплять присипкою. Сок з дробленим льодом просто фантастіш. В ресторанах - все для того щоб вам сподобалось і ви прийшли ще.

Дискотека: на території вдсутня. Ми ходили або їздили їхнім автобусом на ту що в місті, безкоштовно. Перед дискотекою якийсь пацанчик тістечка продавав - такі смачні - я не міг пройти щоб не купити, хоч я зовсім не сладкоєжка.. Я йому дуже вдячний.

Це був супер відпочинок!!!!

Animation

TRANSLATE
Advantages
персонал номера водне поло
Disadvantages
маленька територія
Added 24.06.18 14:17 (1 485 characters in the review)
Add comment
Complain