Регистрация: 24.06.18
Отдыхал В одиночку в
июне 2018
06.06.18 - 12.06.18

Невеличкий, але дуже затишний зелений готель,з хорошим сервісом

Відпочивав в готелі Kriss з 6 по 12 червня 2018.

Дуже добре.

Невеличкий, затишний готель, багато зелені.

Номер – невеликий, але все чисто, все працює. Ліжка – два – одне двоспальне, друге односпальне, тобто я жив один в номері на трьох. Є балкончик. на якому можна сушити речі. В душі є шампунь в дозаторі, буля раковини – рідке мило для рук, все досить пристойної якості як для готелю 3*. Фен теж був, правда не працював, але мені він був непотрібний. Була перегорівша одна лампочка – відніс на ресепшн – дали нову. Кондиціонер працював. Телевізор був, але канали тільки місцеві. В мене в номері був навіть вайфай, бо номер був близько до ресепшну. Вайфай безкоштовний, швидкість достатня, щоб перевіряти пошту. Індивідуальні сейфи є на рецепції. Вода холодна, гаряча була завжди. Не знаю, як в інших, в мене в номері не було холодильника хоча місце під нього було.

Харчування: Все свіже і смачне. Стандартний набір для 3-х зірок. Зранку омлет, яйця, сосиски, ковбаса, два види сиру, салати – огірки/помідори/зелень/оливки/маслини і кисляк – густий кефір. Порційні мед, масло, варення, нутелла. Пластівці кукурудзяні і шоколадні. Молоко, чай, кава з автомату - смачні. Були чаї в пакетиках – не куштував. Хліб завжди свіжий. Зранку кава та бутерброд з маслом чи нутеллою – просто супер. В обід і на вечерю ще давали суп, кожен день новий, але один, та м'ясо – курятину, один раз була риба, один раз індичка, якісь м’ясні вироби – шинка чи щось таке – непогано, два рази були смажені кільця кальмарів – от і все з м’яса - що ви хочете – 3*. Гарніри – зазвичай двох видів, рис, картопля, смажена, макарони. От де слабке місце в їхній кухні – так це випічка. Я, до речі, випічку люблю, але тут вона просто ніяка. Ще була халва. Фрукти – кавуни і яблука. Всього завжди вдосталь, голодний не лишися. Офіціант один – звати Текі – професіонал своєї справи, тільки на вихідні, коли було побільше народу, йому допомагали два хлопці, а так він все вспівав сам. На барі все стандартно – пиво - досить нормальне, вино – біле (непогане), червоне, рожеве. Але це, кому як до смаку. Горілка, ракія, місцеве віски – ці напої не куштував, але інші пили – ніхто не скаржився. Тонік, юпі – апельсин, вишня. Я пив пепсі або капучіно чи гарячий шоколад з автомату . Бармена звати Чехметтін (десь так приблизно).

Бутильовану воду можна взяти на рецепції.

Територія – невелика, але є волейбольне поле і стіл для тенісу. Басейн десь 5 на 10 метрів з лягушатником для дітей. Басейн чистий.

Сервіс – відмінно. Ми приїхали в готель десь о 3-й ночі – нас зустріли, дали по величезному сандвічу, пляшці води, одразу ж заселили.

Прибирання – кожен день, прибиральницю звати Айгюн, дуже ввічлива.

На рецепції дівчина Ількнур – привітна, але англійську знає не дуже, тому зазвичай звала адміністратора - він же, напевно і власник готелю – звати Чейхан.

Як я вже писав, вайфай є на рецепції. На барі, в столовій і біля басейну є вайфай сусіднього готелю Sofabed. Так як мені був потрібен інтернет, я сходив в Софабед і взнав пароль.

Готель невеликий, весь персонал – десяток – півтора людей, але вони дуже привітні і відносяться до своєї роботи з любов’ю, і тому в цьому готелі нема того відчуття, як у великих готелях, де всі послуги і відношення до туриста поставлені на потік, тут все hand-made, за кожну частину послуг відповідає одна людина, але всі як одна сім’я і допомагають один одному. Коли мені був потрібен комп’ютер – Чейхан дозволив скористатися своїм комп’ютером в себе в кабінеті.

Пляж. В готелі свого пляжу нема. З/до моря йти 8 хвилин в спокійному темпі. На пляжі біля готелю Lugga є також безкоштовний безпарольний вайфай і навіть швидший чим в готелі Kriss. На лежаках цього, а також більшості всіх інших готелів можна лежати і було достатньо вільних місць але зазвичай вас попросять щось в них купити, морозиво (в середньому 1 евро) якщо ви захочете полежати на їх лежаках, особливо, якщо ви – жіночої статі. Безкоштовний - міський пляж, трохи подалі десь метрів 600 – 800. Там теж є лежаки. Місць завжди достатньо, взагалі, в цей час – початок червня, людей було мало, крім суботи, неділі, коли приїжджають турки, тоді було досить людно. Пляж мілка галька і пісок, деінде галька побільше. Море дуже чисте. Послуги на морі стандартні – скутери, пара плани, банани. Я катався на віндсерфінгу –25 доларів за годину, або менше 30 евро за добу. Якщо взяти вудочку чи спінінг, то можна половити рибу, вона тут є і є де її половити, але що з нею робить, якщо у вас all-inclusive?

сервіс чистота затишок чисте море
випічка
Добавлено 24.06.18 23:21 (4 485 символов в тексте)

16:14 15.08.18

Как для туриста из Москвы у Вас прекрасный украинский язык))) Хоть бы город подбирали

21:00 10.09.18

Biraz Turkce anliyorum, and of course I speak English also. So, Dear Inna, what kind of problem have you seen in the city? Ну а если серьезно, то, очень возможно, что я где-то при регистрации пропустил вопрос выбора города, хотя мне показалось, что мне его автоматом определила и назначила сама система, а еще мне главное было оставить отзыв об отеле. Ну а за оценку моего украинского Вам просто большое спасибо.)

22:35 26.08.18

Здравствуйте! Хотела спросить у вас, не слышно ли там мечеть по утрам?

20:29 10.09.18

Он читает, вернее поет, причем очень мелодично, по-моему, около 6 раз в сутки и первый раз то ли в 3 то ли в 4 утра - я от этого не просыпался. Это не то что сирена какая - нибудь или музыка с дискотеки (кстати, ночных клубов там нет, по крайней мере в нашем поселке (Ортакент) не слышно было). И длится это пару-тройку минут, а утром, первый и второй раз около 8 или 9 утра он, видимо, сам еще сонный, так вообще меньше минуты, наверное. В общем, это вообще не напрягает, поверьте. Там в округе десятки отельчиков, они и сами все прекрасно понимают, туристы самые разные, далеко не все мусульмане.

16:40 05.02.19

А вот, свой отзыв на русском можете повторить?

18:06 25.02.19

Уважаемый, про гугл-переводчик не слышали? :)

Рома, молодец! Про Вай-Фай вообще круто! (ну, варит у парня голова! Не каждому дано)

12:04 08.02.19

Здравствуйте, Подскажите пожалуйста, сколько ехать от Аэропорта? и что есть для детей (для игр). Спасибо.

18:07 25.02.19

45 км до Бодрума (1-1,25 часа)

18:09 25.02.19

Для детей - детское отделение в бассейне. А так будут в индейцев в "джунглях" отеля играть :)

22:20 18.03.19

Подскажите, какая температура моря в то время?

15:42 22.03.19

Здравствуйте,подскажите,пиво есть в баре?

Все отзывы Роман (3)