Регистрация: 07.07.18
Отзыв об отеле lti Bellevue Park Hotel (отель был переименован 01.01.21)
июне 2018
20.06.18 - 29.06.18

Казковий відпочинок з сюрпризом та пригодами!!!

Відпочивали з 20 по 29 червня - планово і з 29 по 2 липня позапланово. Ми

відпочили!!!?

Спершу про заселення:

Ми прибули о 5:30 ранку. Не кіпішуючи, спокійно дрімаючи в кріслі

дочекався своєї черги на заселення (ми були останні). Вислухавши прохання про велике ліжко та простору кімнату отримав пропозицію подивитись. Сонно піднімаємось ліфтом на 3 поверх і 2203, кімната дуже сподобалась адже мала дві кімнатки в яких знаходилось по два зсунутих широких ліжка, дві ванни відповідно два туалети (не буде ранкових черг), балкончик з виглядом на море і шумний готель сусід. Супер, заселяємось. 5+ :-)

Прибирання в номерах:

Сара лебедів не крутила зате в номерах завжди було чисто. Зрозумівши що я люблю прохолоду завжди вмикала кондеціонер і залишала його в такому

режимі. В обід приходиш і прохолода. 5+

Харчування:

Кухня різноманітна та чудова, не розумію людей що скаржаться, розяснюю:

Сніданок- нема черг за жареними яйцями як в Єгипті, також додатково

подається омлет та паровий омлет, тушковані овочі, різноманітна овочева,

сирна та м’ясна нарізки. З нового (3 рази були в 5* в Єгипті): якісні

оливки та маслини, смачнюча цибуля що не розїдає слизову ( дружина

пропонувала придбати до дому мішок???), хороші

сири, свинний паштет, свинина шинка, каперси, паровий омлет, заварний чай ( на вибір стоять інгредієнти і ти сам підбираєш з чого заварити чайок

-супер), різноманітні тістечка, салат з тунця.

Обід- теж що і на сніданок + супчик + м’ясце ( баранина, яловичина,

курятина, свинина), риба (загалом спробував 5видів), різноманітні салати,

мідії, креветки, салат з восьминогом, свинні та яловичі стейки, тушений

яловичий язик, національні страви та дуже багато фруктів. Вийти голодним -

не можливо. Черги практично відсутні. Обслуговування на найвищому рівні.

Завжди привітні офіціанти виконають любе Ваше прохання. Завжди на обід та вечерю - вино, що подається в підставці для охолодження. На кожному,

сервірованому столі пляшка води. Молодці!

Вечеря: дивись обід і дофантазовуйте самостійно додаткову кількість

якісних та смачних страв. 5+++?

Дружина часто харчувалась коло моря, теж все дуже подобалось і було

смачно. Жодних проблем з шлунком ( на відміну від Єгипту). Санітарія на

високому рівні.

Помітив цікаву хитрість - як швидко офіціанти прибирають

столик. Вони попередньо настеляють по 3-4 скатертини і як тільки

Відпочивайючий по харчується, брудна скатертина прибирається в перед Вами стіл з білосніжною чистотою. За порядком в офіціантів слідкує надзвичайно серйозний та грізний Mejri Mejri. Однак коли в нас стався казус він почувши про ЧП старався допомогти в вирішенні щодо поселення. Особисте дякую від нашої Сім’ї.

Окремо розповім про сюрприз для я Дружини. Ми любимо морепродукти і коли потрапили на ФішМаркет в Медіні (Сусс), очі пішли колом від різномаїття. В готелі з допомогою Mejri домовився з Шеф Кухарями про вечерю. Зраненька взявши таксі з’їздив на закупки і вуаля. Шеф Кухарі Гуру своєї справи: Moncef Dhouibi та його колега.

Територія:

всюди чисто, все прибирають, офіціанти з першого разу відгукуються на Ваше прохання (принести воду, сік, морозиво, колу). На пляжі охоронець щоразу допомагав нам застеляти полотенця, та підносив матраци до лежаків, Дякуємо. Море хороше, тепле, лиш забруднене через водорослі. Є кілька лагун для заходу по білосніжному пісочку. Сам пляж щоранку до 8:00 повністю прибраний (водорослі що вночі намивались на берег ретельно визбирували та вивозили). Море спокійне, практично без хвиль. Зранку і до обіду тепло переходить в спеку. Вечером - Райська прохолода з теплим вітерцем. Спортзал повністю справний, всі тренажори в ідеальному стані.

Сам готель - Супер!

Окреме дякую пану Bechir Ben Aicha та поважній пані з бухгалтерії. Коли туроператор "Оазис Тревел" кинува нас на призволяще (гід Юля взагалі не володіла інформацією, розповідаючи байки що Вас заберуть, проживання оплатили і т.д.) саме ці громадяни Тунісу ввійшовши в наше положення пішли на зустріч проханням. Наша сімя і ще 3 сімї (загалом 11 чоловік з яких 3 дітей) отримали за символічну плату двохрівневий апартамент (4 кімнати, 4 ванних, адекватні якісні умови, режим все включено). Ми Українці дякуємо Вам громадяни Тунісу за співпереживання та турботу. Пан Bechir Ben Aicha по кілька разів турубвався чи не задорого це для нас, чи комфортно, чи все добре. Людяний професіонал турбувався за нас більше ніж туроператор який заробив на нас гроші.

Наш Турагент - Ірина Костецька, також перебувала в Тунісі (готель Іберостар) і не зважаючи на конфлікт з готелем (вартість номера за добу 205 долларів на їх сімю) регулярно справлялася про наш стан та умови, ділилась інформацією та по мірі можливостей рекомендувала як діяти.

Неділя - мої колеги (8 чоловік) довірившись обіцянкам туроператора та турагента переїзджають в інший готель. Для моєї сімї дана сума була складною для оплати. за порадою звернувся в Консульство де мав честь поспілкуватись з Олександром Сіроштаном( заступник консула в Тунісі). Вислухавши про ситуацію порадив дочекатись почесного консуда України в Тунісі - Lotfi Rouissi. Пан Lotfi Rouissi по приїзду в готель вислухав ситуацію що склалась та згодився допомогти в вирішенні. Звернувшиь до пана Bechir Ben Aicha, поклопотав про винайдення для нас комфортного номера для проживання до понеділка або вівторка. Пан Bechir Ben Aicha, будучи представником готелю, ввійшов внаше положення та клопотання пана Lotfi ouissi залишив мою сімю в апартаменті за символічну плату в 200 динар (77,8 долларів за всіх). Також в понеділок коли ми звернулись з проханням надати нам можливість прийняти душ - адміністратори готелю надали нам, Безкоштовно, номер зі всіма зручностями де моя сімя мала змогу не лише прийняти душ але і переодівшись привести себе до належного вигляду. Від сімї Циць щиро дякую чуйним та професіональним працівникам готелю LTI Bellevue Park за терпіння та розуміння. Ваш сервіс та праця відтепер будуть для нас еталоном! Ми РЕКОМЕНДУЄМО LTI Bellevue Park для відпочинку як сімейного так і молодіжно - індивідуального, з задоволенням повернемось до Вас в майбутньому. Ви супер!!!!!!

P.S. Спробую вчепити фото.

Моя кімната де завжди прохолодно

Кімната Дружини та Сина. Тут завжди тепло.....

Вигляд з балкончику.

Мої аеронавти готуються до польоту.

Нічна Медіна (м. Сусс)

як в фільмі "Діамантова рука".

Шок!

Свято наближається.....

Головний творець свята пан шеф кухар - Nejib

Татку- це для мене?!

Мої найдорожчі - вражені. Вдалось.

професыональна команда чистота людянсть сервыс комфорт якіний відпочинок
водорослі в морі
Добавлено 07.07.18 20:01 (6 114 символов в тексте)

18:16 12.07.18

Уважаемый Гость!
Приветствуем Вас из солнечного Туниса и благодарим за выбор отеля lti belle vue park

С нетерпением ждем Вас снова в гости!

C уважением,
Менеджмент отеля