Регистрация: 18.07.18
июне 2018
20.06.18 - 27.06.18

Мини отзыв - не влияет на рейтинг

Нормальний готель

не розумію тих людей, які свідомо вибирають 3* готель, купляють тур за копійки і хочуть, щоб такий готель відповідав на 5*. ЛЮДИ, 95% ВІД ВАРТОСТІ ТУРУ КОШТУЮТЬ ЛИШЕ БІЛЕТИ НА ЛІТАК !!! тому подумайте спочатку, що ви вимагаєте від готелю, який реально коштує копійки. ви проживаєте в готелі, харчуєтеся, п"єте алкоголь ЗА КОПІЙКИ.

так, це не найкращий готель, але я вважаю, що він відповідає ціні. до моря йти реально максимум 5 хв. до центру їхати 5 хв маршруткою, на велисопеді 10-15хв. харчування - великого вибору не було, але я ніколи не була голодна і все було досить смачне. кімнатка в нас була досить невелика. рушники міняли щодня. душ і туалет досить маленький, але це все не так важливо. я особисто приїхала на море, в готелі ми не сиділи цілими днями, в кімнаті - тим більше. персонал дуже привітний, єдине що досить невеличкий колектив, як би було більше обслуговуючого персоналу, то було б трішки чистіше - це мабуть для мене єдиний найбільший мінус.)) треба бути адекватними і розуміти, куди ви їдете і за які гроші. хочете кращі умови, харчування??!! то вибирайте дорожчі готелі, платіть більше. як на мене, для молоді, для компаній, які хочуть бюджетно віддихнути..це досить непоганий варіант :)

Добавлено 18.07.18 22:23 (1 215 символов в тексте)
Все отзывы Zoriana (2)