Регистрация: 23.09.17
июле 2018
10.07.18 - 20.07.18

10.07-20.07.18

Відпочивали з сім’єю (двоє дорослих і дитина 3 роки) з 10.07 по 20.07.18. Ми приїхали в готель десь о 13.00, заселили відразу. Номер ANEX невеликий, але все працювало, прибирали раз в 2-3 дні, шампуні поповнювали. Попросили дитячу кроватку, принесли під вечір. Отель компактній і затишний, зелений, особисто мені такі по душі. ХАрчування відмінне, були блюда звичайно постійні, але кожного дня по декілька блюд основних змінювались і не повторювались на протязі 7 днів, я так розумію шеф-повар має меню на 7 днів тижня, я навіть набрав декілька кг, що не властиво для мене). Дитячого меню як такого нема, але з запропонованого можливо вибрати без проблем, кажу з упевненістю, так як дитина страждає атопічним дерматитом, і були в готелях де було це меню, але це одна назва, і знаю про що кажу. Персонал привітний і чуйний, особливо до маленьких діток, як писав раніше, кроватку принесли швидко. На барах місцевий алкоголь, але нормальної якості, наливають без проблем, роблять різні коктейлі, в ресторані, якщо якесь блюдо закінчувалось, за цим слідкували, відразу виносили нове. Є непоганий свій аквапарк, і для дітей також, але ми в басейн не ходили. Анімація нормальна, хто хоче, нудьгувати не буде. Є дитячий міні-клуб з 5 років, але наша дитина теж ходила, ніяких проблем.Пляж нормальний, діткам зручний, лежаків вистячає, не дивлячись що сезон, а таке рідко, можливо ще там меньше наших слов’ян, і просто нікому заямати). Коли є хвили, то трохи водорості місцями прибиває до берега, але їх прибирать. Пляж має до речі голубий прапор! В цілому я готель сподобався, був вжедесь в 10 різних готелях Турції і Golden Age пристойний готель для відпочинку.

уровень обслуживания пляж
нет
Добавлено 31.07.18 18:03 (1 655 символов в тексте)

17:52 01.08.18

Wi-Fi ловить нормально по всій територіїї, навіть в номері ловив.

23:45 05.08.18

Добрый день. Подскажите пожалуйста, есть ли в отеле детское меню для годовалых деток и блендер? Спасибо.

12:31 06.08.18

Он по русски не разумеет ....

10:21 07.08.18

Тала, единственное что могу сказать, так это то что было очень много турков с детками 1-1,5 года, они их как-то кормили по идее.

17:04 06.08.18

Добрый день, Тала. К сожалению, на счет блендера не подскажу, так как нашему ребенку почти 3 года, и этот вопрос у нас не возникал, попробуйте через агенство спросить, пускай они запрос на гостиницу сделают, мы так запрашивали, когда еще были меньше. Выбрать еду можно без проблем, единственное мы перед тем как давать, всегда сами дегустировали, чтобы не было перченное, так как у них кухня само по себе вся острая.

22:58 06.08.18

Иван, спасибо большое)

20:28 06.08.18

А для російських сусідів з невихованістю! На щастя я не такий примітивний на відміну від вас і розумію вашу мову теж. А ви якщо не вмієте писати і розмовляти окрім своєї мови, то краще скористайтесь перекладачем. Щиро вам співчуваю.

11:03 07.08.18

Спасибо) я слышала, что этот отель очень популярен среди турков. Нашему малышу 11 месяцев) я думаю справимся. Спасибо большое.

13:53 10.08.18

Иван подскажите.Не в курсе возможна ли доплата за другой номер. если захотим попросить другой.Видели ли такую практику в этом отеле?

16:11 10.08.18

Добрый день. В этом отеле с таким не сталкивался, но думаю как и в любой гостинице при наличии свободных номер это возможно.

07:45 22.08.18

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, какой валютой выгоднее расплачиваться и может в курсе где выгоднее поменять доллары на лиры?

Все отзывы IVAN (3)