Регистрация: 03.08.18
июле 2018
11.07.18 - 18.07.18

1.3

Ніколи і за жодних обставин не їдьте сюди!!!

Жлобський готель, який не заслуговує не те що 5*, а бодай 3!!!! Територія величезна, а толку 0!

Найбільша катастрофа - їжа. Вона тут просто бридка і одноманітна. Половину відпочинку - на унітазі, очевидно, готують тут в умовах повної антисанітарії. Зрештою, в останній день відпочинку я це побачила на власні очі - коли людина, яка не працює на кухні, без спецодягу і рукавиць голими руками, якими щойно витирала піт з чола, накидала ними ж людям картоплю фрі в тарілки, а потім були котлети, лапання смітника тими ж руками і по колу!

Заселили в жахливий номер, в якому не працював холодильник, не було води питної, пульт без батарейок і зламаний кран. Переселили з криками.

За все хочуть "ван долар", готові цілувати дупу....але то проблема низьких заробітків. Прибирання - на трієчку. Номер просторий, але нічого особливого - меблям пора на списання.

Після їжі найгірше це те, що тут 70% відпочивальників - місцеві араби!!! Та що там говорити - це якийсь санаторій для місцевих! цей готель (як потім виявилося) один з трьох в регіоні, куди їх направляють по якихось типу профсоюзних путівках безкоштовно... Ці люди,хай мене Бог простить, шлак рідкісний... Невиховані, дикі, зачухані і наглі, що мужики, що їхні мумійо витріщаються на наших як на мавп в цирку, фотографують "на ничку", знімають вас на відео!!! ! Ними готель кишів, і басейни, в які було страшно залазити, бо вони звідти годинами не висовувались (ймовірно, справляючи всю нужду туди ж). В столовій вони почували себе власниками готелю, яким можна лізти без черги, пробувати десерти просто з роздаточних приборів і т.д. Я стала расистка після цього "відпочинку".

Анімація - повна катастрофа! Скука смертная, орієнтована знову ж таки на "месну" публіку. На басейні в обідній час завжди одне і те саме, навіть музику ту ж щодня вмикали. Словом - печаль!

Салфетки там не допросишся! Якби була знала, то б з собою привезла - видають по одній на людину і то лише замотані у вилку і ніж! Пластикові одноразові стакани... маленькі 100грамові. Пиво коли наливають, то лиш до половини стакана (решта піни). Убожище....хоча, як згадаю які там тарілки "чисті", то може й добре, що одноразові ті стакани, бо складалось враження, що посуд вони не миють, а просто протирають. До слова, тарілки там такі, що не б'ються))))Ну, думаю, ви розумієте з чого вони).

Місцевий шмурдяк - ніякий. Та що там алкоголь, там під словом сік, щоб ви розуміли, Юпі!!!! Огидного смаку і кольору. Навіть не ризикуйте! Кола, Фанта і Спрайт там хіба що з приставкою "а-ля", бо це дешевий аналог місцевого розливу.

Чула від інших про крадіжки в номерах (і навіть по дорозі до номерів, тому не надто довіряйте свій багаж тим обертням, що його вам "доставляють"). В сейф ми не ризикнули нічого з грошей і документів ставити і носили усе з собою (краще вже так, ніж добиватися потім правди).

Що ще цікавого? Інтернету НЕМА! Але за гроші можна купити. Навіть на рецепшині (о, боги який там страшний і старий хол), його практично неможливо вловити.

О 17:45 сідає сонце і за півгодини тут темінь темна...З басейну виганяють свистком, купатися не можна, бо сиплять хлорку (з відра, як жито сіють). Щодо басейну - за тиждень відпочинку іншого очищення окрім хлорування тут не було. Більше того, бачила, як прибиральники швабрами "змітали" у басейн залишки води з території просто в воду... Аналогічна ситуація з морем - після заходу сонця вас туди просто не пустять, бо з глибин морських вилазять всякі гади, які реально можуть покусати.

Звичайно, море в цьому не винне. Воно унікальне: кольорові рибки, красиві корали, різна морська живність. Але сама територія пляжу....Одеса....при чому та з гірших - довкола мусор, захаращено, старі лежаки, і "гриби" плетені, яких викинуто потрібно було ще років так 20 тому. Коли відплив - смердить дохлятиною, вода втікає далеко-далеко. Навіть фотографій нормальних зробити було просто ніде - все нещасне і потягане...

Ввечері робити реально нічого - анімація, як я вже казала, ДНО, 4 канали телевізора сніжать і всі на турецькій мові, вийти нікуди не вийде - за територією готелю вулиці в обидва боки не освітлені, прямо - пустеля, по якій як перекотиполе літає мусор, пакети, пластик і гори будівельного сміття... Рятувало тільки читання взятих з собою книжок, сканворди і карти....

Цей відпочинок ми назвали "Остатся в живих", тому що реально були дуже і дуже злі! Були люди в готелі, які плакали і просили їх переселити в інші готелі з доплатами, реакції оператора - ноль! І хоч від самого початку ми налаштовували себе, що все буде ок, вже на другий день хотілось пішки бігти звідти подалі! Тому минайте цей готель десятими дорогами! Не ведіться на гарну ціну, бо це реально ЖОПА МИРА!!! Не пошкодуйте лишніх 200$ і їдьте в Шарм - там хоч цивілізація і нема отих чорнушок з голодними очима! Чесно скажу, я не знала, що існують такі жахливі готелі (а по підступних фото, знятих з правильних ракурсів, і не скажеш).

Моє тобі Harmony Makadi Bay велике ФЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! Закривайтеся!!!!!

після того, що я побачила, в мене закінчилися культурні епітети

велика територія
їжа більшість арабів серед відпочивальників анімація сервіс нема інтернету скучно антисанітарія хамський персонал напої
Добавлено 03.08.18 11:53 (4 995 символов в тексте)

14:05 16.08.18

Ви - моя колега по нещастю!!!!

Все отзывы Lilu (1)