Регистрация: 20.08.18
Отзыв об отеле Nubia Aqua Beach Resort (отель был переименован 01.04.24)
ноябре 2017
02.11.17 - 09.11.17

Чудовий готель! Колись обов"язково повернемось))

Готель порекомендували в агенстві, як для першого разу чудовий варіант! Приїхали ми в 21:30, на нас одягнули браслети і провели на вечерю. Потім заселили, номер дали не поганий, але вид на стіну. Так як ми перший раз, хотілося в повній мірі отримати насолоду від краси природи і ми попросили номер з видом на басейн, за це з нас попросили 20 $ , сторгувалися за 12 $ , номер просторий, великий, все працювало, але мабуть прибирали давно, було багато пилі. Постіль була чиста, рушники теж. На наступний день коли ми попросили гарно прибрати, все було чудово і чудова фігурка з рушників, доці сподобалася.(на чай залишали 1 $), одного разу коли їхали на екскурсію забули залишити на чай, теж прибрали гарно, але без фігурки на ліжку. Недоліків в номері не було, нічого не зникало. Хлопці які прибирали молодці.

Територія готелю велика, доглянута, в де-яких номерах була реконструкція, але відпочивати це не заважало. Персонал дуже привітний, обожнюють дітей. Дитячий клуб - це супер, брали діток з 4 років, нашій ще не було, але взяли перший день ми були поруч, а потім залишали без проблем. Аніматори дівчатка з України, дуже приємні, дітки їх обожнювали, багато цікавих ігор було, готували з ними і страви, а потім всіх пригощали, і на дитячій дискотеці теж ніхто не сумував.

Єдиний мінус це холодні басейни, ми були на початку листопада, а включають підігрів з 15-го листопада. Море ще тепле було, але уже вітряно, то доця не купалася довго. Але коли були на Райському острові, то там водичка чай і дуже прозора, враженнь було море, доцю з води ледве витягли.

Харчування : сочатку було дуже смачно, хотілося всього і побільше, потім трошки приїлося, але для різноманітності, там є пляжний ресторан, там смачні бургери і картопля фрі. Ми навіть в день від"їзду набрали з собою в дорогу бургерів, хоча були вже без браслетів.

Враження тільки позитивні залишилися!!!)))

Приїдемо сюди ще, коли дитина підросте. З цього готелю найкращий і найкоротший шлях до пірамід)))

привітний персонал дитячі аніматори чистота велика територія море
холодні басейни
Добавлено 20.08.18 22:19 (1 974 символов в тексте)

12:15 18.10.18

Уважаемая Mariia !!! Солнечное приветствие от Nubia Aqua Beach Resort!
Благодарим Вас за выбор нашего отеля и позитивный отзыв. Мы очень рады, что Вы хорошо провели время с Nubia Aqua Beach Resort!
Мы очень признательны, что Вы рекомендуете Nubia Aqua Beach Resort другим туристам, которые стоят перед непростым выбором достойного отеля.Будем рады снова приветствовать Вас среди гостей нашего отеля.С уважением,Служба Guest relation Татьяна

Все отзывы Mariia (1)