Регистрация: 22.08.18
Читательский охват: 2001
августе 2018
10.08.18 - 19.08.18

Проживание не подтверждено документами
Корректный отзыв - не влияет на рейтинг

Гірший за цей готель тільки голден

На мою думку, цей готель один з найгірших в Хургаді! Якщо ви вперше прилетіли в Єгипет, і так склалась доля, що вибрали саме його, будь ласка, не робіть поганих висновків про сервіс, море, персонал та місцевість взагалі!

Заселення, прилетіли приблизно в 19-20 годині вечора, на рецепції нас одразу попередили, що наши номери "не очень хорошие", тому вони за 10 "долар" на добу можуть, ("все АфициАльнА") заселити з видом на море. Перевірили "не очень хАрошие", дійсно, "маркетинговий хід" вдалий, номер на першому поверсі з видом на дорогу (у них це називається "з видом на сад"), в самому відділеному кутку, над дорогою (!!), розвалені тумби, ліжко, накурено, одним словом "жах". За 15 "долар" за два номери і вид на басейн, шматочок моря ми отримали)). Номер, загалом, нормальний. Прибирання теж, нормальне. В номері чайник, чай, кава, та кожен день доносили воду.

Море. А от тут головна, як то кажуть, "лажа", моря немає! Є там приливи та відливи, ми як раз потрапили на відлив. Море приходило десь з 5-7 годині ранку і до 9-ї, знову зникало. Щоб зануритись в море, потрібно долати понтоном, по сонцю, хвилин 5-7 хвилин, особисто я від цього задоволення не отримувала. Про пляж, а що про пляж, коли немає моря? До речі, не купуйте одразу екскурсії у гіда, по пляжу ходять чоловіки, вони теж працюють в готелі, повірте, у них на багато дешевше можна купити екскурсії. Ямайка, скоріше за все, я не перша, хто про нього пише, порядний, веселий, ненав'язливий, він краще за гіда вам все розповість, ви залиштесь задоволеними! Обов'язково познайомтесь з цією цікавою людиною!

Басейн. Спробу зануритись туди хоч б з цікавості, я полишила одразу тому, що басейн був переповнений місцевими жителями та їх дітьми. (ну ви мене зрозуміли)).

Ресторани. Загалом їжі достатньо, але точно не для готелю 5-ти зірок (!!!!!), як і всюди, один-два види риби, м'ясо тушковане та на грилі, не смачне, гумове, овочі - помідори, огірки, квасоля, солодощі, фруктів дууууже мало - диня або кавун, виноград та фініки. У деяких "четвірках" харчування набагато краще. Посуд, до речі, дуже погано вимитий!

Про офіціантів у головному ресторану, здається, у них сама важка робота, з ранку до ночі залишаються на ногах, при цьому це самі приємні люди в готелі! Окрема подяка офіціанту на ім'я Hamdy, не високий на зріст, усміхнений, швидкий (якщо він сам вас знайде, то буде приємним враженням, можливо і єдиним приємним, у вашому відпочинку), де він "підзаряджається" енергією, не уявляю, але щирішою посмішки, розуміння та професіоналізму, в готелі я не бачила!

Загалом персонал "не злагоджений", іноді "хамовитий", роздратований та не привітний. Знову підкреслю, що точно не для 5-зіркового готелю.

Анімація. Це ще одне болісне розчарування. Ми їх побачили, здається, на 3 день після приїзду в ресторані за сніданком (на футболках були написи, що вони анімація). Навіть не знаю, чи можна це назвати анімацію, так, вечорами були маленькі "потуги" розважити гостей, на пляжі волейбол, футбол. До речі, йшли на контакт в основному хлопці-аніматори, єгиптяни, завжди усміхнені, вони погано знають мову, але це не заважає їм заряджати позитивом, з приводу російськомовних дівчат-аніматорів, так і не зрозуміла навіщо вони там, за що керівництво готелю їх тримає та платить гроші.

Якщо ви летите величезною компанією або як закохана пара, або як дуже стомлена від міста, людей та роботи людина, то всі ці дрібнички ви, можливо, й не помітите. Але якщо ви плануєте поїхати з маленькими дітьми або невеличкою компанією, і не плануєте їздити на екскурсії або ви вже на всі їздили, не захоплюєтесь дайвінгом, або боїтесь, то в готелі вам буде дууууже нудно. Та й саме головне, зазвичай для всіх нас, це - море, якого у моєму відпочинку не вистачало!

немає моря хамовитий персонал найгірша анімація
Добавлено 22.08.18 19:13 (3 721 символов в тексте)

16:51 12.09.18

Цілком згодна з відгуком. Це не готель для родини з маленькими дітьми,та взагалі не для кого. Їжа така, щоб не вмерти з голоду дорослим а про дітей взагалі мовчу. Фрукти - це одна назва, за тиждень перебування тут ні разу їх не скуштували (нормального нічого). Перш ніж вибрати цей готель, дуже добре подумайте.

Все отзывы Ivolga (1)