Регистрация: 21.10.18
сентябре 2018
01.09.18 - 30.09.18

Багато приємних спогадів у мене пов'язаних із цим готелем

Відпочивала в даному готелі з подругою, з 13.09 по 23.09.2018. Приїхали в готель близько 22 години. Заселили нас в гарний номер на п'ятому поверсі із виглядом на море. Номер досить просторий, з номера вихід на терасу, яка також простора. Ванна кімната чистенька, полотенця кожного дня змінювали, в номері прибирали добре.

Щодо харчування. На сніданок досить багато свіжо випечених кроусанів, пирогів, молочні каші, декілька видів халви, шоколаду. Повари смажили яечню, інгредієнти до якої обираємо самі, правда за нею потрібно в черзі постояти. На обід і вечерю різноманіття їжі досить велике. Правда м'ясні страви трішечки суховаті або недосмажені. Солодкого дуже багато і воно надзвичайно смачне, також дивовижне морозиво власного виробництва, яким пригощають в обід і на вечерю. Різноманіття фруктів не велике, але смачне. Поряд із цим самостійно можна налити собі вина місцевого виробництва, біле, рожеве та червоне. Вечірні страви майже ті самі, що давали на обід, однак щовечора смажать свіжі млинці.

Щодо напоїв. В готелі з 10 ранку по 24 працюють бармени, які роблять коктейлі на любий смак. Однак ввечері величезна черга за ними. (Була свідком, як туристи замовили горілку, не відходячи від бару випили її та відразу ж стали знов в чергу). Якщо хочете вечером спокійно відпочити не стоючи в черзі, краще в платному барі замовити пляжку вина або віски і відпочити (ціни в барі помірні). А ось про кальян, можно писати багато... В Тунісі він нейморіно чудовий. Коштує всього 10 динарів (розділіть на 2.7 вийде сума в доларах).

На пляжі чистенька, лежаків та матраців вистачало, море тепле і чисте. Єдине на пляж є доступ місцевим жителям, які нерідко пристають до туристок, крім того працівники пляжу також багато уваги приділяють туристкам. Щодо дрескоду на пляжі, незважаючи на те, що це арабська країна, туристки засмагали в досить відкритих купальниках, подекуди жінки і топлес засмагали, це абсолютно нормально сприймалося.

Готель знаходиться в центрі міста. Місцевий ринок від готелю знаходиться в 10 хв. хотьби. На ринку можна торгуватися. Велике різноманіття шкіряних виробів, по досить непоганим цінам. Жінкам раджу трішечки прикривати своє тіло, оскільки місцеві чоловіки занадто звертають увагу на туристів. З проїжджаючих автомобілів також мужчини викрикують, то ж краще бути обережніше. З сувенірів купила халву із різноманітніх горіхів, дуже смачна.

Контингент в готелі різний, багато молоді але й не мало літніх людей.

Щовечора працює дискотека, музика весела і танцювальна, переважно українських і російських виконавців.

Також в готелі працює СПА салон. Послуги платні і якісні.

Загалом готелем і відпочинком задоволена.

єдине трішечки дратувало, коли окрема категорія відпочиваючих, одразу ж після пляжу, замотавшись в парео приходили в ресторан обідати, як на мій особистий погляд, це просто не гігієнічно.

В цей готель я б із задоволенням ще б повернулась. ?

Останній ранок на морі 2018 ?

В кальянній

Центр міста

На терасі готелю

Вигляд з нашого номера

Вигляд з номера

привітний персонал привітний персонал. привітний кальянщик смачний кальян чисто прибрані номери
щодо готелю у мене зауважень немає в мінусі те доступ на готельний пляж місцевих жителів дозвіл туристам заходити в ресторан в мокрих купальниках і замотавшись в парео
Добавлено 21.10.18 13:04 (2 896 символов в тексте)
Все отзывы Marina (1)