ADD REVIEW ABOUT HOTEL
Reviews: 3
Comments: 0
Readership: 738
Photos: 6
Отзыв об отеле Nubia Aqua Beach Resort (отель был переименован 01.04.24)
Vacation as a With friends in
October 2018
08.10.18 - 17.10.18
- Do not recommend the hotel

2.7

1 accommodation

4 service

3 food

Correct review - affects rating

Катастрофа

Улюблене слово місцевих аніматорів - катастрофа. Як не дивно, воно повністю характеризує даний готель.

Почнемо з початку. Заселялись ввечері, приїхали замучені, друзям мали дати номер на трьох чоловік, дали номер з двома ліжками і одним поламаним диваном. Дві години на рецепшені, дзвінки до тур оператора не дали результату. Адміністратори розказували що номерів на трьох у них в готелі не існує, лише після появи директора готелю, дали номер з трьома ліжками!! Спочатку розказували що є на трьох, але треба доплатити 150 доларів, потім що немає взагалі, одним словом хотіли заробити.

В номерах немає фену! не вірте що пише в описі.

Харчування: надзвичайно одноманітне. Не вперше в східних країнах, знаю що сніданки завжди однакові, але кожного вечора давати картоплю фрі і кебаб, це перебор. Була альтернатива піти в ресторан на другому поверсі, проте там вибір також був не ахті.

Напої: це повна катастрофа. Кола має яскравий смак йоду! Така ж ситуація з спрайтом чи фантою. Пити можна лише їхні джуси, але хімія ще та. Алкоголь- як на простий олл, ще терпимий. Хочеться відмітити пиво - пляшкове і досить непогане.

Територія готелю хороша, прибрано і гарно.

Прибирання в номерах -катастрофа. Рушники забирають 10-11 ранку а віддають 5-6 вечора! Питання до адміністрації, а чим витиратись в обід після душу!? Гель-шампунь дали один раз при заїзді.

Пляж- тут все добре, лежаки та матраци завжди в наявності. Захід в море суперовий, декілька спусків з різною глибиною.

Анімація - тут фіаско. Вони начебто стараються, проте шоу які вони роблять ввечері, розраховані на вікову категорію 5+.

Висновок стосовно готелю: якщо ви їдете вперше за кордон, не очікуйте чогось екстра хорошого. Готель позиціонує себе як 5*, а насправді це 4 з твердим мінусом.

TRANSLATE
Advantages
пляж територія
Disadvantages
харчування напої рецепшн анімація
Added 24.10.18 11:35 (1 761 characters in the review)
Add comment
Complain

14:09 24.10.18

Уважаемый Андрей,Сперва хотела бы Вас поблагодарить за время, уделенное написанию отзыва о Вашем отпуске. Мы заинтересованы как в позитивных, так и в негативных комментариях, это дает нам возможность улучшить уровень обслуживания в нашем отеле.Приятно знать, что Вы оценили красивую, чистую, ухоженную и хорошо обустроенную территорию отеля и пляжа. По поводу питания и ресторанов хотела бы Вам сообщить, что мы стараемся сделать меню разнообразным и подходящим для всех вкусовых категорий, а так же имеется два ля карт ресторана, посещение которых мы педлагаем бесплатно каждый день на выбор. Качество алкоголя во всех отелях Египта отличается от привычного гостям, поскольку в Египте, как в мусульманской стране, нет масштабного производства данного вида продукции. C радостью сообщаем Вам, что менеджмент отеля ежедневно работает над улучшением общего уровня сервиса в отеле и большое внимание уделяет всем комментариям и жалобам гостей. Все Ваши замечания были доведены до руководства отеля для улучшения качества обслуживания и создания всех необходимых условий для комфортного отдыха наших гостей. Приносим свои извинения, если некоторые моменты немного огорчили Вас. Желаем Вам прекрасного настроения и позитивных эмоций от отдыха в будущем.С наилучшими пожеланиями, Татьяна, Guest relation

Sign up