ADD REVIEW ABOUT HOTEL
Photos: 18
Vacation as a couple in
October 2018
01.10.18 - 31.10.18
- Do not recommend the hotel

3.3

3 accommodation

3 service

4 food

Correct review - affects rating

Готель в який більше не хочеться повертатись!

Відпочивали в Baroni в жовтні 2018. Не знаю хто хвалить цей готель?!! Номери жахливі, ну про які 5 зірок іде мова??Про який бутік - готель?

Перед тим як летіти відпочивати, писали в готель, щоб дали зручний номер (так як Я вагітна),дякую ,що "послухали" і дали на останньому поверсі(((Вид з вікна на дорогу і якесь будівництво, якщо хочете з видом на басейн -будь ласка заплатіть 40 доларів за ніч!Чесно було б за що!!Виду на море не має!В номері міні бару немає, є тільки вода і все! Щоб дійти до моря потрібно пройти базар, на якому до тебе постійно хтось кричить " Привет,как дела", "заходи брат"або ще щось.Просто пройти тихо не вийде, і це чесно дуже напрягає.Пляж хороший, правда до понтону треба трішки пройтися!

Харчування:це окрема тема.Бо за такі гроші як ми заплатили, хотілося б краще!Не скажу, що не було ,що їсти ,завжди,щось знайдеться але якихось особливих страв не було.За тиждень один раз давали креветки. Єдине солодкі страви були ну дуже смачні, за це дякую шефповару!😁Ресторани алякарт , ну це не ресторани!Один єгипетський, в якому зовсім не сподобалось і ми пішли їсти в основний, а той ,що біля басейну, це просто для перекусу!Готель позиціонує себе як готель тільки для дорослих, ну це не так , діти є на пляжі, на базарі біля території,їх тільки нема в готелі і біля басейну.Я б назвала його просто - готель для тихого, спокійного відпочину.Розважальні програми є в амфітеатр, в якому ми чесно і не були, тому сказати нічого не можу!

Є аніматори-класні хлопці та дівчата, особливо хочеться виділити Вікторію)))За весь час відпочинку наш готельний гід не з'явився і не дав про себе знати, поки Я сама на рецепшені не дізналася його номер і не зателефонувала йому,ось таке безвідповідальне і ніяке відношення в цьому готелі до своїх гостей!Готель "скучний", він нагадав мені чимось санаторій)))

Baron Palms ,Я взагалі не розумію вашу цінову політику!Ви готель, в який не хочеться повертатися!!!!

Rooms

Advantages
солодощі! море
Disadvantages
їх забагато
Added 18.11.18 11:00 (1 934 characters in the review)
Add comment
Complain

10:14 19.11.18

Уважаемый гость
Спасибо, что Вы решили поделиться своими впечатлениями на сайте Tophotels, мы глубоко уважаем Ваше мнение и счастливы, что в определенной мере Вы остались довольны отдыхом в нашем отеле. Главной наградой за наши усердия являются улыбки наших гостей и их незабываемые впечатления.
Касательно Ваших не столь позитивных комментариев, примите пожалуйста к сведению, что мы непременно возьмем их на заметку и сделаем все, что в наших силах, чтобы изменить наш отель к лучшему.
Надеемся, что Вы измените свое мнение о Baron Palms Resort и порадуете нас очередным визитом.
С наилучшими пожеланиями,
Мухамед Али