Регистрация: 08.07.18
декабре 2018
01.12.18 - 16.12.18

Чудовий Бюджетний відпочинок!)

Напишу + і - цього місця. Але скажу одразу, що через сильну зношеність меблів готель тягне на 3*. Територія досить велика, 2 басейна (один з підігрівом), волейбольне поле. Номера великі, з дерев'яними меблями. Є гаряча вода постійно. Приємний персонал. Не сподобався прокурений хол. Кухня абсолютно достатня, сніданки одноманітні, завжди є курятина, і риба, є що вибрати. Крабів Не подають)!

Шикарний краєвид з їдальні на Наама Бей, море і гори. Відкрита площадка для споживання їжі є. Анімація є - просто люди самі не хочуть танцювати. Ми все активно сприймали - тому геть не нудьгували. Навіть зіграли супервеселий матч водного волейболу в басейні готелю!

У готеля Шикарний (просто Неймовірний) кораловий пляж Хадаба з пісчаним входом ( і великим рукавом пісчаного дна), на який кожну годину курсує безплатний автобус. Лежаки зношені, кладеш свій рушник зверху - і це тебе вже не турбує!). Чисто досить ( тим паче, що смітимо ми ж).

Є ще піщаний пляж 10 хв пішки від готелю в Наама Бей (або автобусом також). Там багато людей, більш брудно, коралів немає, яхти стоять - для одного дня відвідування підходить.

Варто спробувати манго, з'їздити бесплатною екскурсією в Сохо і на дискотеку, самостійно на місцевих маршрутках синіх за 2-4 фунти в Старе місто до Мечеті ( туди пускають всередину жінок, якщо орендувати за 1$ хіджап в лівій боковій кімнатці при мечеті). На 2 поверсі мечеті є також Красивий зал для жінок (варто піднятися).

В аптеках при купівлі розводять на гроші: на всіх медикаментах вказана дрібненько ціна в фунтах-дивіться. Інакше заплатите в доларах в 4 рази дорожче. Чесна аптека є з тилу маркета Carefour. Навіть без нашого зауваження сказали справжню ціну за ліки, причому у різні дні різні продавці!

Недорогий рибний ресторан в глибині мола GinenaCity на відкритій веранді. Раджу суп за 50 фунтів.

За бюджетну ціну - Супер відпочинок! Якщо Вам важливий шик - Вам не сюди)

пляж хадаба краєвид з їдальні на місто великі номери привітний персонал
зношені меблі недобудовані сходи мола на скуску готеля
Добавлено 16.12.18 23:09 (1 905 символов в тексте)

11:45 03.01.19

Дякую вам, міс Наталія, за ваш відгук і хотіли б знову бачити вас, просто хочу сказати, що короп подається в сніданок щодня.

Дякую.

17:59 06.05.19

Трохи пізно пишу відповідь Вам!) Я про коропа нічого не писала). Писала, що Є риба і м'ясо, і вибирати було з чого.
А також написала Жарт про те, що не подавали крабів! Це був жарт, жарт для тих хто розраховує на супер 5*.
Нам все у Вас сподобалось! Дякуємо!

11:41 26.06.19

Дякую :)