Регистрация: 02.01.19
ноябре 2018
19.11.18 - 26.11.18

Класний готель))

Відпочивали у цьому готелі з 19.11.18р.по 26.11.18р.,великий плюс готелю це його розташування, ми добрались до готелю за 20 хвилин, і це з врахуванням того, що ми виходили з автобуса останні. Перше враження про готель це гарний хол і ввічливий персонал. Заповнивши документи нас провели у номер, тут уже цікавіше, я багато читала відгуків про номери готелю, і погоджусь із більшістю з них, що номери чисті але вже не нові, трохи розчарував душ він досить маленький (хоча ми скоро до нього звикли), здивувало те , що нас було дві пари але ліжка у двох номерах були окремо, коли подзвонили на рецепцію сказали вільних двох спальних номерів нема. Ми вирішили не робити з цього проблеми і просто з’єднали ліжка. Наш номер знаходився на першому поверсі з виходом на басейн і це було круто. Так як ми приїхали у вечері, всієї краси готелю ми не бачили, розклали чемодани і пішли на вечерю.

Щодо їди вона була майже одноманітна але смачна, я не дуже люблю їхні спеції і соус, і радувало те, що не всі страви були цим заправлені , окремо стояли і соуси і спеції, хто хотів собі окремо добавляв, і це приємно. Ще одним важливим моментом є перші страви які ми не їли в інших країнах тому, що вони були просто ніякі. Але тут супи нас здивували, ми їх їли щодня і вони були смачні. В цілому кухня нам сподобалась.

Зранку нас чекав приємний сюрприз це вихід до моря, від нашого номеру до нього йти 1хв. Море дуже гарне і відносно тепле. Захід у море піщаний, ми з собою взяли спеціальне взуття, але ні разу за відпочинок його не взували. Рушники дають на пляжі завжди чисті і м’які. Море це велика краса даного готелю, всі розваги від аніматорів проходять на березі моря і це круто))

Щодо аніматорів вони молодці не нав’язливо виконують свою роботу. В загальному персонал привітний і класний. Всі усміхаються, відчуваєш себе як серед друзів. Хлопці які пропонують тури на пляжі теж не нав’язуються і це мені дуже сподобалось. Персонал дуже старається вгодити своїм гостям .

В цілому враження про відпочинок і готель на 5, якщо їхати з позитивним настроєм будь-який відпочинок буде кльовим.

розташування персонал море
старі меблі душ
Добавлено 02.01.19 14:06 (2 085 символов в тексте)

12:16 19.03.19

Уважаемая Натали,

Мы хотели бы поблагодарить Вас за оставленный комментарий о нашем отеле. Мы рады, что Вы остались довольны своим отдыхом и с нетерпением будем снова ждать Вас в Sunny Days Palma De Mirette
С уважением,
Центр по обслуживанию гостей, Марина Guest Relations