Регистрация: 08.01.19
октябре 2018
09.10.18 - 19.10.18

Проживание не подтверждено документами
Корректный отзыв - не влияет на рейтинг

Відпочинок з сім'єю

Відпочивали з сім'єю 2 дітей 4 і 6 років. І з 2ма друзями. Прилетіли зранку. Заселили в 12:00. Покі ждали заселення обійшли всю територію отелю ,хотіли номер з видом на море. При заселенні нічого не доплачували. Дали номер з видом на море і реставрацію якогось бару на пляжі. Вроді гарно але стройка напрягала.номер не міняли . Полотенця завжди давали не 4 а 2. По просьбі доносили. Шампунь і гель для душу давали тільки 5 днів. Осталтні 5 днів чим хоч тим і мийся. Сказали нема закінчився в готелі. Лебеді не крутили бо ми не давали 1$. Друзі давали їм були лебеді кожен день. Мебель стара, до телевізора навіть пульта не було, кондеціонер зламався в останній день. Харчування і напої. Харчування нічого особливого але наїстися було чим і нам і дітям. Покі не їли солодких з кремом тістечок було все добре з животами. Але на 5 день перебування подруга зїла тортик і отравилася. Ми не подумали що це від крему в торті і на другий день після неї я теж зїла тістечок і також було росстройство. Потім зрозуміли вже їх не їли. Сам ресторан грязний. Туалети грязні. Бувало заходили в туалет а там аврал: куча води мусор. Йшла посковзнулася чуть не впала... це не припустимо для отеля 5зірок. І саме головне що розстроїло це відсутність пива на барі в аквапарку. Його там приносили 5 бут на всіх. А так як ми відпочивали з дітьми і більшість часу проводити саме в авапарку хотілося пива а його ніколи не було. Інших коктейлів не хотіли тому що вони їх робили не смачно. В останні 2 дні змінився бармен. То робив смачні коктейлі і дуже вибачався що нема пива. Горкі і аквапарк. Дитячий аквапарк кожен день з травмами дітей. Тому що діти лізуть в трубу по 5 чол. А рятувальник на це не реагує. І кожного дня плач і розбиті зуби і голови. В дорослому аквапарку горкі включали по черзі 2ві до обіда і 2ві після обіда. А потім з 4 год .унітаз сама цікава горка але спуститися вспівали один раз бо черга кілометр. На горках дорослих людина яка сиділа і контролювала спуск часто просто не дивився і сидів в телефоні. Також були випадки що хтось когось доганяв в трубі. Самі горкі класні але було б добре якби вони працювали зразу всі 5. А не по черзі. Море. Коралів нема. Вхід довгий. Гід від анекс тура втюхує обзорну екскурсію безкоштовну. В якій обзору міста взагалі нема. Просто вбиваєш пів дея на те що тебе возять по їх заказних магазинах в яких все дорого. Біля отеля дешевше. Не ведіться на цей розводняк. Анімація весь час біля моря. Біля басейну бачили їх тільки 2 дня з 10ти. Ввечері програми, розписані на 7 днів. Дуже здивувада пінна дискотека у вівторок ввечері в басейні. Один мужчина нирнув де було по коліна розбив голову. Пяний був. Неприємне зрєлєще. Загалом відпочинок нормальний діти задоволені, а ми старалися закрити очі на отравлення тортами. На відсутність пива і на грязь в отелі. Отель на 5 не тяне. Насолоджувалися сонцем морем. В отель не вернемся.

старий грязний нема пива нема інтрнета
Добавлено 08.01.19 23:53 (2 865 символов в тексте)

14:05 18.12.19

Уважаемый Гость!
Приветствуем Вас из отеля RegencyPlazaAquaParkandSPASharmElSheikh!
Спасибо за то, что Вы нашли время и опубликовали отзыв.
Ваше мнение очень важно для нас! Мы хотели бы, чтобы Вы чувствовали себя здесь как дома.
Мы обратили внимание на ряд замечаний с Вашей стороны.
Мы изучили все Ваши замечания и пожелания и обязательно, в скором времени, исправим недочеты.

Еще раз выражаем благодарность за Ваш отзыв.
Надеемся , что Ваш отзыв будет полезен другим туристам, при выборе отеля.
Будем рады видеть Вас снова в нашем отеле в качестве повторных VIP - гостей.
Желаем Вам новых удивительных путешествий!
До новых встреч

Все отзывы Iryna (2)