Регистрация: 20.01.19
январе 2019
01.01.19 - 15.01.19

2.7

Краще вибрати готель 5*

В цілому готелем не задоволені, тому що в номері не чисто, в шкафу багато комарів було, постіль грязна, коврик біля ліжка був в плямах наче від крові, всі світильники грязні, у ванній кімнаті взагалі: туалет не митий покритий жовтою іржею, у ванні був забитий злив води, коли купились можна було не тільки покупатися під душом, але і одночасно набрати пів ванни води, потім годинки 2 потрібно було чекати щоб стекла вода, обслуговуючий персонал: російську мову взагалі не розуміють, попросили у персоналу, щоб допомогли із сейфом, спочатку сказали на рецепшині, що людина прийде о 14:00, ми чекали до 15:00 так і ніхто не прийшов, але ми телефонували і нам говорили постійно "зараз прийдуть", але так і ніхто не прийшов, ми ледь не спізнились на автобус до пляжу, потім ввечері після вечері підійшли на рецепш і знов попросили про допомогу із сейфом, нам відповіли що людина прийде о 20:00, але ми знов чекали до 21:00 і так ніхто не прийшов, ми так просили два дні, але ніхто так і не допоміг, ми носили всі документи із собою тому, що в номері було залишити страшно, в номері прибирали за всі 7 днів скільки там були тільки 1 раз, я думаю це мало, інтернет- тут взагалі немає, що хорошого сказати, вранці хоч можна було написати рідним у вайбер, а ввечері навіть цього не можна було зробити, про те щоб фото відправити близьким взагалі неможливо, зв'язок був тільки в холі рецепшину і все, в ресторані можна було їсти тільки картоплю і салат, гід від готелю - спочатку запізнився на зустріч, потім гарно так розказав про екскурсії і ми на них повелись, одна з цих екскурсій була поїздка на Сафарі, тобто гід обіцяв нові квадроцикли, концерт, вечеря все буде комфортно, але коли нас автобусом привезли на місце, квадроцикли старі, побиті, їхали мабуть км 5, то два поламалось, коли приїхали в пустиню то запропонували нам покататись на верблюдах, ніхто не розповів як правильно потрібно було триматись, нас просто провезли 50 м, коли верблюд сідав, то я трошки не втрималася і ледь не впала, але мені повезло, що верблюд сідав не швидко, потім начебто мав бути концерт, ми просиділи 1 год, після на сцену вийшло якихось два дядьки потанцювали і на цьому концерт закінчився, гід нас не попередив, що ми будемо довго, а ввечері там холодно, ми після концерту їхали на квадроциклах і було дуже холодно, гід обіцяв одне, взяв із нас 65 дол, але обіцянка не виправдалась, коли було прохолодно ми зателефонували гіду і запитали куди можна піти він знов нам пропонував Сафарі на якому ми вже були і більше нічого не запропонував, в готелі була технічна вода, нею навіть чистити зуби не можна було Позитивні моменти: вчасно їздив автобус на пляжі, і вчасно забирав із них, з 10:00 до 23:00 в ресторані і біля басейну можна було пити спиртне скільки хочеш і все безкоштовно, готель знаходиться в досить гарному місці де були магазини, щоб купити якійсь сувеніри, воду, на території готелю є басейн, який кожного дня прибирали і вода підігрівалась

Добавлено 20.01.19 20:32 (2 940 символов в тексте)

12:15 21.01.19

Добрый день. А какой номер комнаты вам достался? Чтобы туда не попасть

12:50 21.01.19

14:01 21.01.19

Спасибо

14:49 25.03.19

Спасибо за ваш отзыв, но, очевидно, вы ожидали гораздо большего, чем заплатили. Правда в том, что мы так усердно работаем, номера очень тщательно проверены перед регистрацией, во время пребывания мы просим вас предоставить информационный документ, который мы даем вам при регистрации. Если вы захотите убрать комнату, просто повесьте табличку с надписью (сделайте комнату), но большинство клиентов не хотят читать, а гиды турагентов сообщают вам об этом на своей информационной встрече.
Разнообразие блюд желательно, чтобы соответствовать вкусу многих национальностей: русских, украинцев, немцев, польцев, ближневосточников, египтян и т. Д., Поэтому вы никогда не будете счастливы на все 100%. если я могу спросить, ты получил то, за что заплатил или нет?

Все отзывы Мария (1)