Регистрация: 12.03.19
марте 2019
01.03.19 - 13.03.19

Претензия - не влияет на рейтинг

Це не те, що я очікувала від 5* готелю!!

Зразу перечислю , що було не так!!!

1. Поселили в старий номер ! Номера окремо від готелю, на вулиці!! Номер був на початку і ми чули всіх гостей , які ходили до ранку!

2. Постіль брудна була, йоржика до туалету Не було, мусорних мішків не було, прото урни для викидування мусору! Див фото !

Штори , рушники брудні! Мебель дуже стара , і ніхто там не витирав мабуть місяць.

3. У ванній найшли залишки, від колишніх жителів !! Вся жовта ванна, в кальку і цвилі! Вода як милися , пахла дуже погано! Тому напевне і кальк у ванній!! Милися взуті !! На стелі були плями , які пізніше переросли в дирку, з якої вода капала , прямо на голову !!

4.Персонал Не розуміють ні російську, ні англійську! Окремі слова, а Якшо ти печенями питаєш , то дивляться Очима як копійки !!

5. Їда не смачна!

6. Постійно питають - Всього Хорошо ? Але коли ти починають пояснювати , що не так, вони дивляться і не розуміють !

Ванна кімната

Мебель у ванній

Вентиляція в туалеті

Дали нам два ліжка ! Ми просили Одне! Дитині було не зручно спати посередині!

Дитяче ліжко! Дитина не влазила в нього! 2 роки і 2 місяці!

Постіль! Яка чиста

Рушник, який чистий!

Постіль !

Волосся на постілі!

Постіль з плямами!

Постіль із зеленим!

Пісочний пляж такий!

Пісочний пляж !

Басейн був дуже холодним !

Басейн дитячий, дуже холодний був! Не включали! Включали , аж коли ми поїхали!

Лежаків мало було! Бо був тільки один басейн з підігрівом!! Тому багато людей було навколо одного басейну! Ми з дитиною не мали де загарятт!

Штори наші

- нема
Все перечислила зверху!!
Добавлено 15.03.19 19:19 (902 символов в тексте)

07:12 16.03.19

Удивительно!!!! Как будто мы с вами отдыхали в разных отелях!!!!! Я тоже была с 3 по 13 и могу сказать, что ВСЁ было идеально. Кроме запаха возле входа в отель. Почему вы не потребовали чтобы вам дали другой номер?????

20:05 18.03.19

Доброго дня! Як я не вимагала?! Та я там під рецепцією з дитиною стояла, і фото показала і відео в мене є , але не можна загрузити відео, тільки фото!! На рецепції кожний раз питали в чому проблема, якби не пам’ятали про мене! Вони повинні були самі підходити і казати , арт так то і так, ще номерів нема, почекайте будь-ласка !! А вони навіть не пам’ятали про мене! Таке враження , що просто вони пообіцяли , щоб я відстала!
Запах сечі був не тільки при вході , але й де дискотека для дітей була, там сцена !! І також там де гірки були, все сечею пахло.. У вас тоже такий номер був , як я фото виставила?!!

10:27 18.03.19

Ви впевнені в тому, що відгук написали під отелем, в якому відпочивали?

20:00 18.03.19

Доброго дня. Так , перевірила ніби під готелем !

12:14 29.03.19

Відпочивала в даному отелі з 17 березня по 24 березня 2019р. всією сім"єю і з впевненістю можу сказати, що їжа дуже-дуже смачна і на рецепції російську і англійську мову знають дуже добре!Привітливі і ввічливі. Номерний фонд дійсно вже не дуже новий-сперечатись не буду. Хоча діти наші були переселені безкоштовно в номер з ремонтом після звернення до менеджера Ahmad на рецепції, в нас номер був старий.

Все отзывы Nataliia (1)