Регистрация: 13.06.12
мае 2018
26.05.18 - 19.06.18

Додали у список найулюбленіших готелів нашої сім'ї !

Дуже привабливий регіон, готель супер, краєвиди з усіх боків райські!

Заселення у нас було після 13.00, прибули з раннього перельоту у готель у 9.30, поснідали смачно.

У номері бунгало відпочівали 2 дорослих і 2 дітей 8 та 12 років, дві кімнати та два санвузла, одна кімната прохідна, без шику, но все працювало, було чисто, рушники та білизна без обмежень, кондер тільки дуже старий - але він справді там був і непотрібний тому, що Ізмір - це комфортне місце і тут справді немає жари та вологи. Харчування на всі 90%, дуже різноманітне та якісне, ми полюбляємо м'ясо та рибу - тут з цім все добре: ставрида, дорадо, червона форель, солона рибка; - куриця, індичка, качка, телятина, баранина та всі інші вироби з натурального м'яса. Безліч овочів, томати різні і солодкі черрі, як тільки що з куща, фрукти - море : яблука, груші, черешня, полуниця, абрикос, слива, кавун та диня - усюди і в ресторані, і у барі на пляжі. Ресторан відкритого типу, но жари не відчуваєш, хліб, десерти, морозиво - всього і усюди вдосталь.

Пляж великий та різноманітний, є песчаник захід, пірсинг і навіть закритий природний басейн з рибками. Там де кам'яничар дно рекомендую заходити у кроксах, море чисте і прозоре, після хвиль буває 2-3 метри злегка мутные від піска. Аквапарк і бари у басейнів на висоті, яскравий неповторний краєвид на всі боки бухти. Лежків та навесів усім вистачало. Ми постійно переміщувались і к жезлонгам не прив'язувались.

Дуже цікавий мініклуб, діти задоволені, анімація теж уважна.

Бунгало знаходяться на горі, тому людина з вадами ніг може почувати тяжкість, але є авто, які швидко підвезуть у будь-який куточок готелю.

Готель заслуговує своїх 5 зірок, але конденсування треба налагодити на сучасному рівні.

Відношення персоналу уважне, проблем і запитань не було.

У Pine Bay буду повертатися і рекомендувати друзям!

Дякую за чудовий відпочинок!

Виктория оценила сервисы

Море пляж аквапарк місцерозположення харчування
Кондіціонер
Добавлено 30.05.19 14:43 (1 866 символов в тексте)