Регистрация: 10.06.19
Отдыхал C маленькими детьми в
июне 2019
03.06.19 - 09.06.19

Не портіть собі відпустку!!!

Почнемо з самого головного , коли вам через anex-tyr будуть впарювати фортуну 5* , то ви 100% потрапите сюди!!! В турків дізнався що до косметичного ремонту це був трьох зірковий готель!! Коротко про сам готель : їжа одноманітна, м'яса майже не було , кроме риби і то тільки на вечерю, в кулєра воду набирали з крану, номер прибирали похабно , і за це я не разу, не залишив долара. За що після прибирання пропала папка з страховкою і з свідоцтвом про народження дитини!! Але це ми помітили перед виїздом в ареопорт в 3.45 ночі і нічого й нікому я не доказав.(( Добре хоч паспорта і трансфер завжди були зі мною.. під час нашого перебування готель був повністю заселений , в ресторані під час їжі місця бракувало , до чогось смачнішого були чергі, люди сварились, просто жах!! Сам номер хоч і після ремонту але дуже малий. Спочатку нас поселили в другий корпус , в номері не працював міні бар , а для нас це було дуже важливо оскільки взяли з дому для дитини продукти і хотілось використовувати його в якості холодильника!!! Дві години скандалу на ресепшені не дав результату !! Прийшлось дати 10 $ , після чого нас відразу переселили в перший корпус з новим міні баром)) Що стосовно пляжу , де ми найбільше проводили час , відразу потрібно купляти спеціальне взуття ,тому що дрібна галька нагрівається що на неї неможливо стати а в самому морі камені брили об які я в перший день порізав палець!!! А і саме головне від ареопорту до готеля їхати що найменше три з половиною години, ми їхали чотири з половиною))) і це при тому ще що рейс затримали на п'ять з половиною годин!!! Що можу сказати : останній раз я їхав від anex-tyr !!! Не тратьте свої гроші і нерви!!! Дно!!!

Не знайшов
Весь готель
Добавлено 10.06.19 02:25 (1 673 символов в тексте)
Все отзывы Олександр (2)