Регистрация: 03.07.19

Внимание: Локальный IP - не влияет на рейтинг
Отзыв написан из отеля

Відпочинок вдається👌

Всім привіт.

На даний час знаходимося ще в готелі.

Коли обирала готель, то звертала увагу, щоб була красива,зелена та велика територія...Так і є!!Нереально красиво!!🔥🌸

Дуже подобається наявність басейнів і біля головного корпусу і біля виходу до моря.🌊

Приїхали ми близько 11 години вечора.Віддали документи на ресепшен,і нас. швиденько відправили вечеряти,а потім вже заселяти.Номер дали дуже хороший,з видом на море 🌅.Прокидатися під шум моря - нереально!)

Щодо їжі.Це просто жах!!!Але в хорошому сенсі!Тяжко вибрати ,що ти хочеш.Вибір здоровений.Є на всі смаки і побажання.Дужжееее великий вибір солодощів і привіт друге підборіддя🌺.Персонал завжди привітний та усміхнений,поки що не бачила хамів.Але,я думаю,то залежить від того як ти звертаєшся до персоналу.

Море красиве,ходиш і біля тебе плавають рибки.Ввечері вода кип яток)))

Їхали ми через Анек Тур .Теж все пройшло суперово.Гід Ахмед,який проводив зустріч не нав язував нічого,а розповідав що цікавого можна подивитися.

Єдиний мінус,що хотвла на ресепшені замовити торт,так як день народження у сина,але сказали,що потрібно замовляти через кухню,і навіть не показали до кого звернутися...

Так що,на даний час все подобається...💓

Територія харчування персонал море
Добавлено из отеля 03.07.19 07:06 (1 238 символов в тексте) с IP адреса Египта