Регистрация: 14.07.19
Отзыв об отеле Yassou Kriti (отель был переименован 03.10.19)
июле 2019
05.07.19 - 12.07.19

Вдалий відпочинок!

Вібір даного відпочинку був спонтанний, і особливо не перебирала де будемо жити.

Бажання було лише перша лінія.

Так от.. приїхали ми 5.07 о 2:00(ніч). Нас відразу поселили, без документів, без зайвих зоморочок, лише попросили щоб вдень підійшли для повноцінного поселення. В Греції є обов'язковим сплата податку туриста залежно від готелю від 1€ до 3,5€ залежно від готелю ( за номер).

У нас було 1.5$€ за добу, оплатили 12 €. Ми це знали і до цього були готові, це не забаганки готелю, це обов'язковий туристичний збір.

Привітність персоналу та легке спілкування, увесь персонал легко володіє англійською мовою.

А найбільше приємно було що у нас 8 ночей ( трансфер о 20:40) і ми мали б 12 липня о 12:00 виселися, на рецепції сказали що "так як ви, заселилися вночі то можете лишатися в номері до вашого трансферу і піти на вечерю"- нас ніхто не виставив, а привітно запропонували залишатися на місці.

Територія велика, озеленнена та постійно прибирається.

Великий плюс- через дорогу від готелю є маркет " INKA", можете не шукати кращого, з великим вибором, самий доступний.

Якщо цікавлять сувеніри, то на території готелю, ціни як в маркеті.

Хто вибиратиме Kavros beach, не пошкодуєте, гарно поведе е час та відпочинете!

Доречі хто жалівся, що мало їжі, зовсім не розумію... Більше ніж достатньо.

Прибирання - щоденне! Зміна білизни та рушників- через день близько до моря смачна їжа.
Для готелях 3* мінусів нема!
Добавлено 14.07.19 14:11 (1 307 символов в тексте)
Все отзывы Наталия (1)