Регистрация: 17.07.19
Отзыв об отеле FUN&SUN CLUB Di Finica (отель был переименован 01.03.22)
июле 2019
04.07.19 - 13.07.19

Очікування не відповідало дійсності

Цього року відпустки чекали дуже довго і очікування були на позитиві,поки ми не приїхали.

Отже, почнемо з початку.

Зазвичай, коли раніше приїжджали на відпочинок-нас зустрічав привітний гід,який нам розказував про різні цікаві пам’ятки та екскурсії куди можна поїхати та що побачити. Натомість в автобусі ми їхали вдвох , і з нами водій ,який не говорив ні англійською ні нашою мовою( суто турецька ). Подорож була дуже спокійна. 2,5 год ми їхали в тишині.

Отже,заселили нас в готель.

По факту у нас би мала бути зустріч з гідом. Ну ми його найшли. Скажу чесно,не найприємніша людина. Мусили з нього по слову витягувати куди можна поїхати ,які є екскурсії і т.д.

Пізніше ми просили про переселення в інший готель. З цим нам теж не хотіли допомагати.

Дали нам досить непоганий номер з виглядом на басейн. В номері навіть домашні тваринки були. (На балконі пташки собі зробили гніздо і гадили по стінах). Зараз це вже пізно з цим шось робити,адже є вже пташенята, але ви б не мали до цього допустити.

Далі. Обслуговування. Про це теж варто згадати. Офіціанти бігають як мишенята,роблять вигляд що робота йде,а по факту толку з того мало. Офіціанти повільно виконують свою роботу і часто приходиться самому з інших столиків брати прибори,або салфетки, бо на нас ніхто не реагує.

Харчування та напої. Їда одноманітна,не завжди свіжа. На рахунок алкоголю,то це взагалі окрема тема. На пляжі замість коктелів пропонують пиво,водку і сухе вино.

З імпортних напоїв,які є тільки у лоббі барі нам запропонували ще один вид горілки,мартіні і дешеве віскі.

Прибирання. З цим тут туго. Прибиральниця загинається,не встигає нормально номери прибрати,інколи взагалі не прибирає. Дайте на допомогу ще когось,бо відгуки з поганим прибиранням не зменшаться.

Море. По відгуках я точно не знала,який там пляж. Одні писали що пісок,інші -що галька. Але те що захід в море -це величезні каміння-це жостко. І море теж часто біля берега брудне. Вихід з ситуації є- це пірс. Але сумніваюсь шо хтось буде його робити. На рахунок зони для дорослих. Я вважаю шо її взагалі немає сенсу робити у цьому готелі,тому що тут всі відпочивають сім’ями ,і разом з дітьми сидять в зоні для дорослих теж.

Плюс готелю це є аніматори. Приємні дівчата. Особливий респект Олесі)

На жаль цього разу ми не насолодилися відпочинком у вашому готелі. Зате знайшли красиві пляжі і краєвиди ,коли подорожували орендованою машиною в районі Федхії, Кашу та інших неймовірно красивих місцевостей.

Гарна територія
Всі мінуси вказала в коментарі
Добавлено 17.07.19 19:54 (2 459 символов в тексте)
Все отзывы Христина (1)