Регистрация: 21.07.19
Отзыв об отеле Palmyra Club Amar El Zaman (отель был переименован 01.12.21)
июле 2019
04.07.19 - 12.07.19

2.3

Не отель, а просто якийся хостел. Все було жахливо!

Всім добрий вечір, були з чоловіком на початку липня 7 ночей 8 днів. Відпочинок був не скажу, що на 4 він відверто був на 2-. Заселення: Приїхали в отель десь о 14:30, відразу поселили за дві шоколадки дали нам номер на другому поверсі, зайшли ми туди все наче було нормально, тільки холодильник тік і нам сказали, що його зроблять за 10 хвилин, так і ніхто не прийшов, каналізація смерділа несильно, але запах був ми включали кондиціонер.

Їжа:сніданок- їжа просто у мене нема слів, сніданок один і той же - яйця жарені, чай, кофе в пакетику, овочі, пластівці «молочна каша»(молоко нереально розведене водою) їсти кашу не можна, тістечка, х‘юпі - сильно розведені водою, на 5 день мене тошнило від такої їжі.

Обід: він уже був більш менш: гарнір картопля, рис два види супу, я коштувала тіки один куриця, риба, тістечка.

Вечеря: гарнір рис, макарони, картопля, риба, куриця, за 8 днів два рази давали печінку, овочі, і тістечка. Напої наливають у пластиковий стаканчик Кока-Кола, мірінда, спрайт

Бар: пити можна тіки пиво, і те стакани не миють гарно часто кажуть, що пива нема. Алкогольні коктейлі ніяких не знають, а як зроблять вже якийся просять один долар, ром, джин, горілка, віскі мають один запах і смак, краще не пити. Один раз взяла якийся коктейль почалася печія в шлунку.

Море: море дуже далеко, на автобусі їхати 20-30 хвилин, ідуть вони лише 3 рази в перед і 3 назад, тобто 8:30,9:30,14:00;12:00,13:00,17:00. Один раз автобус приїхав о 18 ми чекали його цілий час, водії не англ, не рус,укр не знають, на рецепшені чогось добитися важко.

В морі заход гарний з дітьми можна їхати, але в обід і до вечора там стоять яхти і від яхти йдуть не приємні запахи -це великий мінус. Автобуси часто запізнюється, у них нема відчуття такту ніколи не приїжджають завчасно, це теж великий мінус.

Вечірня програма: анімації нема!!! За 8 днів, один раз була йога. В обід лунає лише музика із ді-джеєм в основному треки арабські.

Особливо в липні, серпні арабів дуже багато не раджу їхати в цей період краще в Європу.

На тереторії два великі басейни, і один для дітей.

Ще на тереторії є магазини, де Ви з можете придбати сувеніри, фрукти, сім картку.

WiFi- його нема в отелі ніде, хотя коли ми летіли і читали відгуки писали, що є в лобі, нема ніде! Інтернет купували 15 $ за 8 Гб, інет там летить як вітер, якщо хочете економить не переглядайте відео вони тягнуть найбільше.

День від’їзду: виселення відбулося о 12, ми здали номер, браслети знімають ви не зможете пообідати і вечеряти за це треба заплатити по 5$ з кожної людини. Ми замовили 2 піци, за 4$ і нормально пообідали, але вечері не вистачало це факт- жлоби одним словом, все дуже скромно до 4 вони не дотягують, сервіс не сподобався.

Краще взяти вже тверду трійку, бо цей отель і трійки не має.

Всі відгуки які пишуть, що тут 8/10 це брехня, тут 3/10.

Краще добавити одну тисячу та поїхати в нормальний отель.

Їздили на екскурсії: ВІП яхта, і сафарі. Сафарі брудне, мені не сподобалося за двох вийшло 20$, яхта сподобалася дайвінг 50$, без дайвінгу 40$, давали морепродукти на яхті кальмари і три-дві креветки.

В основному я не рекомендую цей отель.

Наталья оценила сервисы

Працював телевізор чисте море
Їжа погана сервіс відсутній анімації нема далеко до моря смерділа каналізація
Добавлено 21.07.19 20:01 (3 149 символов в тексте)
Все отзывы Наталья (1)