Регистрация: 19.10.17
Отзыв об отеле Otium Hotel Life (отель был переименован 01.01.20)
мае 2019
27.05.19 - 07.06.19

Готель, в який хочеться повертатися

Відпочивали в готелі «Отіум Лайф» (Кемер, Гюйнюк) з 27 травня по 6 червня 2019 року. Одразу зауважу про погоду для тих, хто вагається, чи буде тепле море і температура повітря? Для мене цей період – супер! Адже немає надмірної спеки: повітря 29-30, але це лагідне тепло, а море прогріте вже до 25-26 градусів.

Щодо готеля, то він просто чудовий! Ми в Туреччині відпочивали багато разів, і в Кемері, і в Белеку, і в Сіде в 5* хорошого рівня. Наразі були вражені тим, що побачили на власні очі: сподівання від раніше переглянутих роликів в Ютубі справдилися на всі 100%. Це дійсно готель, куди хочеться повертатися знову і знову: з приємною гостинною атмосферою, домашнім затишком, відмінним харчуванням, розкішною зеленою територією, зручними номерами і веселою анімацією.

Зупинюся детальніше на кожному з критеріїв, які слугують вибором для туристів. По-перше, як театр починається з гардеробу, так і відпочинок стартує із візиту на рецепцію. Тут працюють професіонали своєї справи. Хочу відзначити менеджера Гульніссу, яка зустрічала нас і вирішувала питання з поселенням. Ми приїхали до готелю близько 9 ранку, проте з поселенням не чекали до 14.00. Номери у всіх (а відпочивали ми трьома парами із однією 9-річною дитиною) були хороші, врахували наші побажання щодо розміщення на певному поверсі, бо ми бронювали номери в основному корпусі. Гарний варіант – і в бунгало жити. Все необхідне для комфорту було: зручні ліжка, білосніжна постіль, косметика, міні-бар тощо.

Територія – це щось неймовірне! Зелена, доглянута, потопає в морі зелені, пальм, сосен, квітучих кущів та дерев, клумб, аромати від яких витають довкола. Все продумано до дрібниць, видно, що хороший дизайнер працював над екстер’єром готелю. Зручно розташовані бари, зелені локації, басейни, є зона релакс-відпочинку з гамаками.

Щодо харчування, то воно було різноманітне, смачне та свіже. Традиційно великий вибір на сніданок, включаючи соки-фреш, овочеві смузі, мед в сотах, дуже смачну вранішню випічку. На обід та вечерю було багато різного м’яса (неперевершена баранина та телятина) та риби (дорадо, лосось, барабулька, скумбрія), які готували на грилі. Дуже смачний подавали плов із морепродуктів. Величезний вибір холодних закусок, солінь, овочів, салатів, гарнірів, фруктів, десертів. Обслуговування – на високому рівні, ми особливо хочемо висловити подяку офіціантам Едуарду та Аімгуль з Казахстану – чудові молоді люди!

В барах готують смачні коктейлі, достойний вибір алкогольних напоїв, шкода лише, що улюбленого брюту не було: там шампанське позиціонується як напівсухе та напівсолодке.

Готель має хороший піщаний пляж, поділений на дві зони: сімейну з дітками, де не курять, та іншу, де відпочивають дорослі.

Окремо хочу подякувати веселій та дружній команді аніматорів! Ми одразу познайомилися з нашою землячкою Мартою із Івано-Франківська, тому були постійними учасниками команд, які грали в бочу, дартс, стріляли з лука та гвинтівки. Привезли цілу низку грамот))) Цікаво і весело аніматори разом із професійними танцювальними чи іншими колективами готують вечірні шоу-програми, хочу відзначити Марту, Вероніку, Надію, Марію, Олександру, Джаміра, Давіда, Наталі, Валерію та їх шефа Тунсая. Креативні молоді люди, які після шоу всіх запалювали на танцполі.

Ще хочу відмітити контингент відпочиваючих та атмосферу, яку, відповідно, вони створюють. Є багато німців, поляків, українців, росіян, проте тут почуваєш себе космополітом, просто мешканцем планети Земля. Взагалі я патріотка, але чи то потужна морська стихія, чи велич і краса гір роблять тебе дитиною світу і ти, як сотні інших, не акцентуєш на собі, а просто розчиняєшся у гармонії відпочинку. Так чи ні – але я жодного разу не бачила в поведінці інших відпочиваючих зверхності, демонстративного показу своєї значущості. Можливо, нам повезло зі шляхетнішою публікою, проте хочеться вірити, що тут так – завжди і ти маєш змогу насолодитися відпочинком на всі 100%!

Територія харчування сервіс анімація море проживання
Добавлено 01.08.19 13:01 (3 917 символов в тексте)

10:26 03.08.19

Шановно пані Тетяно,
Дякуємо за чудовий відгук про наш готель! Ми раді, що ви добре провели у нас час. Нам приємно знати, что наші працівники спромоглися створити для вас добрий відпочинок. Ми сподіваємося скоро побачити вас знову.

З повагою,
Команда Smiley Service

14:13 03.08.19

Шановна Tetiana ! Дуже приємно було читати Ваш змістовний і щирий відгук про цей чудовий готель. Раніше сумнівалась що до вибору його для відпочинку восени , бо в улюбленій Туреччині відпочивала дуже багато раз і в готелях класу преміум теж , тепер сумніви розсіялись повністю і я з сімєю маємо намір придбати тур саме в OTIUM . Шкода , що за своїм ханжеством та імперськими амбіціями Анджела з РФ не отримала насолоди від читання Вашого відгуку такою гарною і рідною мені українською мовою ! Ще раз хочу подякуювати за допомогу у виборі готелю !

16:58 04.08.19

Дякую вам, Сузанна! Сподіваюсь, вам справді сподобається готель, бо він дійсно атмосферний і хороший. А восени ще й оксамитовий сезон буде))) Одним словом, релакс!

Все отзывы Tetiana (2)