Регистрация: 28.05.19
сентябре 2018
01.09.18 - 30.09.18

Супер готель на 4+*

Відпочивала в цьому готелі в другій половині вересня 2018р. Жили в номері Anex корпуса,але це взагалі не проблема, пройтись 50 м до головного корпуса.Стан номерів нормальний,з номеру було видно море.

Анімації ,Як такої нема ,ввечері до 23 дискотека.

1 берегова лінія,піщаний пологий захід в море,любителям підводного світу - дивитись там нема чого,але от для дітей там рай.Багато рибок біля берега.

Безкоштовні шизлонги і зонтики,довжина пляжу десь біля 100-150 м. але всім лежаків вистачає.Багато європейців.Хто з дітками краще брати номер подалі від кафе,якщо це анекс корпус,або в гол.корпусі,бо ввечері бумкає музика.

Харування просто супер!Звичайно морепродуктів не було,але рибка,мяско,багато зелені,фрукти, сніданки дуже смачні.Перекуси ,все нам дуже сподобалось .Чоловікам алкоголь був смачний.Кальяни дод оплачуються.Територія Готелю маленька,але все компактно,Поряд багато нічних клубів,ринок.

Анастасия оценила сервисы

пляж їжа сервіс
маленька територія але на свою ціну це чудовий варіант.
Добавлено 12.08.19 10:58 (911 символов в тексте)

15:48 29.06.21

я бы предпочла прочитать Ваш комментарий на русском...ну,не знаю я украинского!! если оставляете мнение на международных сайтах,делайте это на доступных большинству людей языках...даже на английском мне было бы предпочтительно..

10:04 09.09.21

Елена, а это они специально делают)) теперь это международный язык, который все должны знать, наравне с английским)( не слышали?))))))🤣

Все отзывы Анастасия (1)