Регистрация: 16.11.17
августе 2019
20.08.19 - 27.08.19

Мини отзыв - не влияет на рейтинг

Дуже хороший готель

Відпочивали з друзями та дітьмим з 20,08-27,08.Приїхали ми в готель у 18:30,заселили швидко за невелику доплату дали номера з видом на море(4211,4224,4326).Номера великі та чисті,прибирали кожного дня.Харчування дуже смачне і різноманітне,в ресторані чисто. Персонал дуже привітний,у ресторані та у барі ,не шкодують їжі та напоїв.Дуже сподобалось що накривають вечері біля басейну з живою музикою.Дівчата гест релейшн,дуже привітні ,кожного дня ходили питали туристів чи все подобається,якщо є якісь недоліки записують.Територія красива,зелена та чиста.Море дуже красиве є на що подивитись.Пологий вхід в море що дуже зручно з дітками.Але потрібно коралки взувати бо їжаків багато на один стали(Повернулася б задоволенням в даний готель.

Алла оценил сервисы

Харчуваня море персонал чистота.
Не має
Добавлено 28.08.19 09:04 (742 символов в тексте)

16:42 29.08.19

Уважаемые Гости,
Благодарим Вас за выбор нашего отеля Jaz Fanara Resort и за Ваш крайне необходимый и ценный отзыв.
Нам очень важно знать мнения наших гостей и мы дорожим каждым комментарием, так как на их основании складывается оценка качества обслуживания, предоставляемого отелем. Мы очень рады, что Ваш отдых прошел в соответствии с ожиданиями и Вы остались им довольны. Искренне желаем Вам всего самого наилучшего и надеемся увидеть Вас снова в нашем отеле.
С уважением,
Guest relations Team

23:35 18.09.19

Ресторан La Gazelle закрыт на ремонт?

23:32 03.10.19

Скажіть будь ласка, чи далеко від берега до глибини?

08:19 04.10.19

Ні,вхід в море пологий та дуже зручний.Приливи та відливи навіть не відчуваються.

Все отзывы Алла (6)