августе 2019
01.08.19 - 07.08.19

Корректный отзыв - не влияет на рейтинг

повернусь

Це був перший мій відпочинок в Єгипті , та й за кордоном також. Була з родиною в серпні 2019.

Приїхали дуже рано, на рецепшені привітний хлопець Ахмед пообіцяв заселити раніщечко, що і виконав )))

Номер ми ще з дому бронювали з видом на море, тож по приїзду були цьому раді -номер біля самого моря і він наче, як трохи встороні від основної маси відпочиваючих, біля номера купа квітів та , гарно підрізаних, кущів.У номері кондиціонер, працював безпроблемно; холодильник, холодив , як треба; плазма на стіні, хоч і з одним російським каналом, але ми ж туди не телевізор дивитись їдемо ;); з душем теж проблем не було - вода холодна, гаряча постійно, було мило та шампунь, фена не має, але я знала це заздалегіть, тож взяла свій. Прибирав у номері щодня привітний хлопчурик Махмуд( одному долару був радий), рушники щодня "свіжі" і, що приємно, все це без нагадувань! Щодо їжі то ми були шоковані таким різномаїттям і великим вибором страв, наїдалися відпуза, все було дуже смачнюще і дуже багато, але, якщо ви чекаєте лобстерів , криветок та інших морепродуктів, то вам не сюди це точно - тут все наче в милої бабусі в селі - все смачно і якось по домашньом. Кухня чиста, посуд весь білий, симпатичні хлопці-офіціанти, всі в білих тенісках, і постійно запитують: " Все хорошо?". На території готелю трьохрівневий басейн, вода чиста, дитині дуже сподобалось. Щож вцілому ми були дуже задоволенні - прозоре море за дверима , голодні не були ніколи, чоловік казав, що пиво на барі смачне, комарів не було зовсім, погода всі дні була суперова, лежаків на всіх вистачало , пляжні рушники щодня чисті, ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ !!! Обов*язково візміть з собою маску для ниряння - прямо під носом рифи дУже гарні, я ніби побувала у мультику "У пошуках Немо" ))

КАТЕГОРИЧНО !!!! Порада номер один НІКОЛИ НЕ пийте їхньої води з-під крану- відпочинок піде на смарку ; через дорогу невеличкий базар купіть собі баклашку 10-літрову, вистачить до самого завершення.

{удалено модератором: несанкционированная реклама}

Ну і основна порада : беріть з собою гарний настрій і буде вам добре ;)

Добавлено 31.08.19 13:38 (2 085 символов в тексте)