Регистрация: 03.09.19
августе 2019
21.08.19 - 01.09.19

2.3

Тільки негативні емоції

Прочитавши попередні відгуки, мене беруть сумніви з приводу його об'єктивності. Аж надто все чудово там описано. Побувавши особисто в цьому готелі зрозуміла, що відгуки більше схожі на замовні. Отже, моє враження готелю SOLYMAR NAAMA BAY 4*

Почну з самого не приємного інциденту, який стався за день до закінчення відпустки. В номері вкрали гроші з сумки (100$), які я залишала на протязі всього відпочинку в одному і тому ж місці, перевіряючи їх наявність після кожного покидання номера. А в останній день, коли планували піти в Старе місто, щоб придбати собі щось і подарунки родичам їх не виявила. Після повідомлення на рецепцію в номері зробили цирк з 5 осіб персоналу, які доказували, що прибиральник їх не брав, а ключа більше ні в кого немає і шукали під картинами, дзеркалом, телевізором. Вони звинувачували мене в тому, що гроші не в сейфі!! Саме головне, що є сейф не був справним і з першого дня для встановлення коду ми зрозуміли, що з ним щось не так.

Викликати туристичну поліцію відмовили, написати заяву на начальника готелю також не дозволили. Провівши 2 год. на рецепції всі минали мене, і ніхто не хотів навіть говорити. Після того як зв’язалась з гідом- розчарувалась остаточно. Наш готельний гід Валід навіть не намагався вирішити нашу проблему, він хамив і збивав телефонні дзвінки.

ПРАЦІВНИКИ РЕЦЕПЦІЇ, МЕНЕДЖЕР З ОХОРОНИ, ГІД, ПРИБИРАЛЬНИК –як писали нижче у відгуку ВСІМ ВАМ ГОРІТИ В ПЕКЛІ. Вам посміхаються в очі, але ніхто не збирається вирішувати вашу проблему.

Коротко про готель

Заселення. Номер дали на першому поверсі з балконом який не закривався, заходь хто хоче, з видом в кущі. За доплату 20$ переселили в інший стандарт номер з видом на басейн і край моря. Кімната була чиста, на перший погляд все було справним - це і порадувало.

Кондиціонер залишали включеним на протязі дня і сну, оскільки сонячна сторона і дихати без кондиціонера в номері не було чим. Шампуню, кондиціонеру для волося як такого в номері не передбачено, гель для душу залили лише один раз при заселенні. Але не доводилося ходити і просити, оскільки привезли все з собою.

Фену для волос НЕМАЄ ні в одному номері, прийшлось позичати в дівчат, які жили по сусідству, оскільки на рецепції відповідь була: сушка для волосся відноситься до особистих речей, тому її потрібно було привезти з собою.

Праски на вимогу не давали, тільки за окрему плату здавати речі для прання і прасування (але цю інформацію ми знали, оскільки в готелях Шарму не вперше, дорожній утюг беремо з собою.)

Весь СЕРВІС номера- 1,5 літра води в день !!! І це в 4* номери не прибирають.

Wi-Fi ловить погано, через те люди по вечорах сидять на рецепції і на басейні з надією зловити трохи інтернету. Краще прямо в аеропорту купити сімку і не морочитися з цього приводу.

Басейн один. Поділений для дітей (50см) і для дорослих, но через бар в басейні доступу до нього практично не було. Ходили тільки подивитися, ні разу не плавали. Навіщо, якщо таке море поруч?

2. Харчування. Кава, випічка, фрукти багато чого ще. В принципі - нормально. Як багато салатів, м'яса багато. Без місцевих спецій. Все їстівне для нашої людини. Було багато м'яса в різних його проявах, з морепродуктів тільки риба і кальмари. З харчуванням тут все добре. Єдине, що заслуговує високої оцінки.

3. Море і пляж. Готель великий. Пляжу немає (хоча він розрахований для двох готелів). Також багато місцевих жителів приходять на метр квадратний цього пляжу. І ось той момент, який теж не з самих приємних, я прекрасно ставлюся до всіх людей незалежно від раси і національності, але тут це був якийсь жах. Арабів тут було 75% від усіх відпочиваючих і в більшості це галасливі і нахабні люди.

4. Територія чиста, прибирають постійно.

5.Анімація звичайнісінька: для дітей хвилин 20 дискотеки, для дорослих там теж нічого особливого, в загальному нормально, як скрізь.

6. Виселення. По стандарту в 11: 55 вже стукають і вриваються, щоб вивезти речі.

Браслет зрізають зразу, хоча цей день теж входить в оплачену путівку, но ти вже не маєш права поїсти, попити води, сходити на пляж. Все за окрему плату. 8 год на рецепції моніторити, щоб чемодани не вкрали.

Stepaniia оценила сервисы

центр міста харчування розташування до моря( 7 хв. корисно пройтись)
працівники готелю сервіс пляж відсутність необхідних речей для відпочинку
Добавлено 03.09.19 18:27 (4 130 символов в тексте)
Все отзывы Stepaniia (1)