Регистрация: 04.09.19
июле 2019
05.07.19 - 12.07.19

Все було чудово! Дякуємо!

Відпочивали ми в цьому році в готелі Bomo Olympus Grand Resort.

Їхати 2 години з аеропорту і це при тому, що заїжджали всього в один готель на шляху.

Розміщення добре: у нас було бунгало (2-х-поверхові будиночки), номер на другому поверсі, будівля посередині від пляжу і від в'їзду на територію готелю. Тихо, номер великий, затишний, ванна кімната декілько замала, але для одного цілком місця вистачає. З мінусів по номеру: замало вішаків, немає ковдр (але попросили - принесли) . Ліжка дуже зручні, трохи жорсткі, але це нам подобається. З плюсів: є чайник з чаєм, філіжанки для кави кава з цукром. Прибирають щодня, але не завжди зручно, якщо ви вдень відпочиваєте.

Територія велика, зелена, затишна не дуже велика в зрівнянні можливо з іншими великими готелями, але все одно дуже файна. Є дитячий майданчик, великий басейн, що складається ніби з каскадів. Є декілька фонтанчиків, містків, які прикрашають територію.

Пляж: все як писали - зліва безкоштовно для проживаючих в готелі, завжди є вільні місця, ліжаки / рушники хороші, вода чиста. Також музика є на пляжі, але стали включати повільну. Галька при вході в море - нам не комфортно, тому купили спец.капці.

Їжа: різноманітна, є смачні страви. Багато зелені, огірки (дуже смачні), помідори (дуже смачні), пюре паста з баклажанів, на гриль буває одне блюдо, в основному. Дієтичного, чисто відвареного немає, але середнє прийнятне можна знайти. Голодним з ресторації не підешь.

Напої: соки сподобалися, є газована вода, вино, пиво, звичайна вода, чай / кава і в обід теж.

Анімація - в тому числі і російською, тому що спочатку орієнтувалася на російських. На пляжі - ранкова зарядка, авкаеробіка, волейбол, дартс, з дітьми займаються, є вечірні програми, але 2 останні - були у вигляді ігор. У мене дитина ввечері ходила з хлопцями грати в мафію. Єдиний мінус, на мій погляд і в порівнянні з іншими готелями, треба аніматорам бути більш активними на пляжі - пропонувати по активніше, тоді і народ підтягнеться! Хоча вони великі молодці. Видно що дуже стараються!

Контингент відпочиваючих: багато сімейних пар, багато відпочиваючих із країн пост радянського союзу.

Взагалі то відпочинок пройшов на ура! Сказати, що в нас зосталися якісь негативні емоції, ні! Справді все було чудово! Дякуємо!

Nazar оценил сервисы

Добавлено 04.09.19 13:13 (2 263 символов в тексте)

08:25 08.09.19

Да...уж....

18:03 09.09.19

Уважаемый Nazar,
Благодарим Вас за оставленный отзыв. . Нам очень приятно, что у Вас остались только положительные эмоции и яркие воспоминания о нашей гостеприимной стране.
Что касается ваших добродушных комментариев, мы будем принимать их всерьез для улучшения наших услуг.
Еще раз спасибо за ваши комментарии, мы надеемся увидеть вас вновь.
С уважением,
Zagogiannis Christos