Регистрация: 15.09.19
августе 2019
28.08.19 - 04.09.19

Відпочинок з чоловіком 28/08/2109-04/09/2019

Довго читали відгуки і зупинились на цьому готелію

МОРЕ И ПЛЯЖ

Тут пісочний пляж, море - чисте і прозоре, тапочки тут не потрібні. Вільних місць багато і є навіть після 10 ранку. Полотенця видають по карточкам.

по-друге в тихому закритому районі без місцевих жителів, в 5 хвилинах від готелю гарні фонтани;

РЕСТОРАНИ, БАРИ, ХАРЧУВАННЯ

Місць в обід було малувато один раз довго не могли знайти вільне місце.

На столах білосніжні сткатертини і такі ж серветки з тканини,прибори завжди є. Офоіцаннти швидко прибирають і накривають столи. Приємна мелодія.

Харчування було хорошим: великий вибір м'ясних і рибних страв, багато смачних десертів, фрукти: виноград,манго (через день), диня, кавун, гранат, гуава, фініки.Їжі дуже багато, постійно доносять. Один день спеціально заходили за 5 хвилин до закриття - всього багато.

Є можливість повечеряти у італійському і бразильському ресторанах, в італійському потрібно вибрати 3 страви з 3 блоків наперед кожному. Сподобались обидва.

Також є снеки біля басейну, лоббі і на пляжі: бургери, шаурма, тістечка, булочки. Морозиво тільки біля басейну - не смачне. Кавамашина, соки типу юпі, спрайт,кола, фанта, коктелі. Був алкоголь ми не вживаємо, казали що не поганий але місцевий. В номері постійно поповнювали запаси води, є електрочайник з пакетованим чаєм і кавою в стіках, раз принесли тарілку фркутів солодку воду, і є холодильник.

ТЕРИТОРІЯ

Готель в тихому закритому районі без місцевих жителів, в 5 хвилинах фонтани.

Територія готелю невелика, чиста, багато зелені, є декілька басейнів.

ЗАСЕЛЕННЯ И НОМЕР

Приїхали біля 8 ранку групою 20-25 людей, нікого не селили навіть за гроші. Браслетів не дали, тому на сніданок не попали, при тому що гори їжі. Дали лише по стакану води в лоббі. Дуже розтроїлись, бо рейс був нічний і приїхали втомлені і голодні. Пішли на пляж, там також дали напої, хоча браслетів в нас ще не було. Вже о 12 ми повернулись в лоббі, і нам дали браслети і десь через півгодини заселили.

Аналогічна ситуація була і в останній день: в 12 здали номери і позрізали браслети, обіду не було. Це звичайно неприємно.

Я ще розумію з номером таку ситуацію, але браслети мусили дати по прильоту і не забрати до відльоту.

СЕРВІС

Номер завжди був чистий, мили сантехніку і прибирали на балконі також, один раз змінили постіль і полотенця міняли кожного дня. Залишали 1 доллар, мабуть було мало бо фігур з полотень ніколи не робили.

Показали як працює сейф, без проблем дали ще одне простирадло, так як під двухспальним не зручно. 1 раз здали речі в прання - повернули після обіду.

Персонал привітний, добре розуміють як і англіську так і російську мову, ставляться з розумнням, наприклад забронювали вечерю в італійський ресторан і приїхали за 5 хвилин до закриття бо затримались на екскурсії - почекали, гарно прийняли і накормили.

Кожного разу на екскурсії предстаник тез туру Мухамед замовляв сухий пайок, всі 5 екскурсій брали в нього.

АНІМАЦІЯ

Працювали добре, хоча пібліка дуже інертна. З 10 ранку зарядка, йога, белі денс, волейбол.

Увечері заряджали позитовом місцеві хлопці та українки, кожного вечора було цікаво, то вогняне шоу, то жива музика, то белі денс.

В ЦІЛОМУ

Готель сподобався, співвідношення ціна-якість. Багато арабів , українців і білорусів, європейці, Дехто вже 2 і 3 рази поспіль. Нериємна ситуація з браслетами але одно рекомнедую.

пляж море харчування номер
заселення і висилення (браслети)
Добавлено 15.09.19 15:27 (3 350 символов в тексте)

13:14 17.09.19

Уважаемый Гость,
Отель Old Palace Resort желает Вам хорошего дня!

С уважением,
Администрация отеля

15:49 17.09.19

Добрый день. Уже не первый отзыв, что в отеле при раннем заезде до заселения людей не кормят, так же как и при выезде - сразу срезают браслеты . Есть ли возможность поесть в отеле за деньги?

17:44 17.09.19

Такая возможность есть, мы спраишивали за обед, если я ошибаюсь 210 тугриков за комнату. Конечно, лушче уточнить цену на рецепшене.

Все отзывы Daria (1)