Регистрация: 16.09.19
сентябре 2019
07.09.19 - 14.09.19

Наш супер відпочинок

Відпочивали з компанією Анекс Тур, від тур агенства Поїхали з Нами.

Заїзд в готель: Ми приїхали в 13.00 одразу нам дали ключі від номеру, працівник готелю заніс нам валізи, запитав чи номер нам підходить. Номер не новий, маленький але все є, кондиціонер працював добре, постіль і рушники міняли щодня, прибиральниця дуже привітна, робила постійно лебедів з рушників і прикрашала номер квітами. Біля ліжка є два додаткових включателя одна клавіша - не турбувати а інша - потрібно прибрати, а на коридорі біля дверей засвічується те що нажати, це дуже зручно. Окрім гелю для душу і шампуню ще є додатково лосьйон для тіла. Вигляд з номеру частково на море. За номер нічого не доплачували.

Ресторан великий, місце завжди було, їжа нормальна, смачна, особливо супи, завжди різні. Біля кожної страви стояв планшет, там вказана назва страви на 4 мовах і було два смайли, можна проголосувати чи смачно. Був окремий дієтичний стіл, і окремий стіл з меню для дітей (меню те саме що і основне), але сам стіл був нижчий і діти самі мали можливість собі вибрати і накласти те що хочуть. Фрукти: кавун, диня, груші, нектарини, яблука, різний виноград, сливи.

На території є ще багато різних кафе з шаурмою, піцою, морозивом, є в барах нормальний алкоголь. Гульземе на 4, не сподобвалось що його поливають якимось жиром, це точно не масло і псує весь смак.

Працівники привітні, але в ресторані обслуговують вибірково, в попередньому готелі де ми були в Кемері при вході в ресторан зустічав офіціант, проводив за стіл і постійно підливав вино, приносив серветки, сік і т.д. Тут такого немає, мені вино налили тільки один раз, якщо хочеться вина потрібно підходити до них самому.

Для курців столики на терасі але там дуже жарко, особливо обідати.

Море: море дуже круте, особливо тим що там піщаний пляж, чесно кажучи ми обрали цей регіон і готель через піщаний пляж і пологий захід у море. Хто їде з дітками то це супер.

Я брала додатково на пляжі політ на парасейлінку, ціна на одного 50євро, на двох 70 євро, за 5хв, це додаткова послуга від турків, вона не від готелю. І з висоти було видно усі сусідні готелі, їх територію і пляжі. Чесно кажучи VONRESORT Golden Coast самий крутий з них, є поряд хороші готелі але там захід в море на каміння, або спочатку пісок а потім знову каміння. VONRESORT Golden Coast має широкий пірс, і з нього можна погодувати рибок, а в вечері там дискотеки, я вважаю це великим плюсом тому що музика не заважає іншим людям хто вже відпочиває.

Розваги: В готелі поряд VONRESORT Golden Beach щодня дитяча анімація, аніматори дуже привітні і лояльні, Рекомендую готелю оновити зону Дитячого Клубу, оскільки малюнки на стінах не дуже якісні і де не де фарба вже осипається ну і накриття таке ніби залишки з розпродажу все різне.

В вечері на основній сцені якісні привозні шоу, ми попали на театр тіней з України, було супер.

Протягом дня, аквааеробіка, йога, фітнес і ще багато усього..

Головний басейн класний, ніколи не було там переповнено, є поряд ше дитячий басейн мілкий, зверху з накриттям щоб сонце не заважало. Лежаки завжди є вільні як біля басейну так і на пляжі.

В VONRESORT Golden Beach є класний великий аквапарк, ці два готелі поряд, до аквапарку йти навіть ближче ніж на море. Якщо відпочивати в Coast то можна безкоштовно ходити в аквапарк і міні клуб готелю Beach.

Думаю що десь 60% гостей Німці, є Українці, Ромуни і небагато Російських туристів.

Інтернет добрий, ловив всюди окрім ресторану, швидкість стабільна 2Мбіт/c, ми спокійно дзвонили по вайберу без глюків.

Дякую усім працівникам готелю за хороше ставлення і чудовий відпочинок)))

Анимация

Анимация

Natalya оценила сервисы

Чистота якісний сервіс інтернет
Бажано оновити дитячий клуб ну не тягне там дизайн на 5* до аніматорів притензій немає вони молодці. Гульземе нормальне але поливають жиром не смачно((
Добавлено 16.09.19 13:17 (3 595 символов в тексте)

13:32 01.10.19

Котёнок в миске ?)) Мы в начале сентября были в голден бич ,рыбок было очень мало в море . Это где так?? На пирсе?

22:26 18.10.19

зачем не этом нелепом языке комментировать?

Все отзывы Natalya (1)