Регистрация: 17.09.19
сентябре 2019
07.09.19 - 14.09.19

3.3

Бюджетний готель

Готель обирала, прочитавши відгуки на сайті Турправда та опиралася на рейтинг. Готель знаходиться в 15 хв. від аеропорту Бодрум Мілас, тож, прилетівши близько 07.00 ранку, нас відразу відвезли до готель. Приїхавши до готелю ми зіткнулися з тим, що на ресепшені не говорять ані російською, ані англійською, лише жінка, яка приходить на роботу близько 10.00 ранку розуміє англійську, і то не все. В самому місті Бодрум також рідко хто розуміє російську мову, говорять лише англійською або турецькою. Поселення в номер було лише після 14-00, навіть тих, хто і намагався домовитися собі за поселення раніше. Тож речі залишили в лоббі та пішли відразу на пляж.

Територія готелю не маленька, чиста та дуже зелена. На території готелю ростуть пальми, сосни, оливкові дерева, лимонне дерево та квіти. Від лоббі до пляжу потрібно спускатися по сходах, так як сам готель розташований на горі, тобто спускатися потрібно зверху вниз. Номери розташовані по всій території готелю та мають два поверхи. В описі готелю зазначено, що номери площею 20 кв.м (стандарт) та 40 кв.м. (сімейні номери), але мені здається, що номер Стандарт не є з такою площею, оскільки біля дверей відразу стоїть стіл та тумба для взуття. Ліжко в нас було зіставлене з двох окремих односпальних ліжок, на яких було ковдри схожі на великі рушники. Ванна кімната чиста, грибка не було, але ручка в дверях була зламана.

При заселенні дали 4 рушники: 2 банні та 2 для ніг. На ресепшені є інформація, що кожні 3 дні міняють рушники, але в нас поміняли лише на 4 день і то лише одне, яке я скинула на підлогу, останні так і не міняли за всі наші дні перебування, постіль не міняють. Прибирання було дуже поверхневе, це забирали сміття та протирали підлогу і все. Їжа в готелі була нормальна, голодний ходити не будеш. На сніданок давала завжди варені яйця, сосиски, бринза, джеми різні, хліб, картопля, а також були оливки. На обід давали пару супів, рис або макарони, рагу, курка, салати різні та свіжі овочі, солодке та фрукти. На вечерю майже таке саме було, один раз давали рибу.

Пляж це бетонна платформа, як і описано, на якій є сходи, по яким сходиш і відразу глибина, тож з маленькими дітьми не підходить, лише тим у котрих діти плавають або можуть плавати з кругом чи нарукавниками. Море чисте і красиве, інколи плавають рибки. Погода була гарна і тепла, але особливість регіону такий як Бодрум в тому, що зранку, десь до 10-00 та ввечері з 19-00 повний штиль, але в проміжку між 10-00 та до 19-00 здіймається вітер і на морі з'являють хвилі, які бувають досить великими. Лежаки не дуже зашарпані і в принципі на всіх завжди вистачало, проте кожен ранок перед сніданком ми спускалися до моря займали лежаки, а потім йшли на сніданок. До речі, сніданок, обід та вечеря проходять у чітко визначений час, якщо запізнитися, то залишаєшся голодним.

Ввечері на барі, який знаходиться в самому низу біля пляжу можна випити чаю, каву або щось з алкоголю, а також там грає музика, накштал міні дискотека. Також на території як і описано є гамаки та гойдалки на яких ввечері можна покататися. Щодо басейну, то там не були, тож відгук написати не можу. Людей в готелі не багато, відпочивають поляки, українці, росіяни та самі турки.

До Бодрума їхати на далеко на маршрутці 20 хв (кінцева зупинка автостанція), там можна купити різні сувеніри, фрукти та рахат-лукум. Розраховуватися за це потрібно турецькими лірами, так дешевше. Також в Бодрумі можна замовити екскурсії в місцевому агенстві Director Tour, там дешевше ніж в готелі і не гірше. Долари та євро можна також міняти в Бодрумі по курсу 5, 6 або 5, 7 за долар, він в них стабільний.

Загалом готель на свої 3* відповідає, лише погано те, що персонал говорить турецькою та погане прибирання, а так для бюджетного відпочинку в Бодрумі цілком зійде.

Анастасия оценила сервисы

красива територія чисте море
прибирання персонал не знає навіть англійської
Добавлено 17.09.19 10:12 (3 776 символов в тексте)
Все отзывы Анастасия (1)