Регистрация: 28.08.19
спасибо
сентябре 2019
28.09.19 - 05.10.19

Гарний відпочинок.

Відпочивали в готелі з 28.09.2019-05.10.19 3 дорослих та 1 дитина (5 років)

Заселення : По приїзду в готель , а це було в 12 годин ночі, нас погодували і ми пішли заселятися. Я відразу хотіла в головний корпус, тому доплатила і нас заселили в номер 1177 на першому поверсі. Номер велий (пошарпаний), телевізор плазма, чайник,ліжка теж велику 2 шт + диван , для 4-х місця достатньо.(не були один в одного на голові). В кімнаті був присутній запах каналізації (жахливий), двері на балкон можна і не замикати, хто захоче зайти замок не завадить ))).Балкон не сподобався, він був угловим і без виходу на галявинку. Кондиціонер працював справно (гудів сильно, дув прямо на ліжко). Оскільки запах сильно заважав, вранці пішла на рецепшн міняти номер. Показали без проблем ще 3 номери в яких був і ремонт кращим, і кондиціонер інший та і балкон з виходом на галявину, але розмір був набагато меншим. Такі номера ідеальні для 3-х відпочиваючих, а оскільки нас було четверо, то залишилися в старому. Маючи в сумці скотч, ми заклеїли каналізацію, і виправили потік повітря кондиціонера. Життя покращилося.))))

Їжа:

їжа, як їжа. Всього вистачало, все підносили і черг не було тільки за млинцями та за яєчнею і то не великі . Нормальна їжа, фініків я наїлася ))))

Аквапарк: Були 1 раз, сподобалося, правда територія підгулявша, лежаки порваті. Але ми на них не лежали ))) покатались і на море.

Море:Море -- чудове, найкраще, шикарне. Для дітей і дорослих в самий раз. Риф - є, рибки -є. Все класно.

Відпочинком задоволена і обов*язково повернуся.

Море
Таких щоб заважали відпочити я не знайшла.
Добавлено 11.10.19 12:13 (1 541 символов в тексте)
Все отзывы Юлия (3)