Регистрация: 10.09.19
сентябре 2019
27.09.19 - 04.10.19

4.2

Рекомендуємо!

В Єгипті відпочивали з чоловіком перший раз. Готель вибирали самі, через агенцію Join up.

Робота рецепції: Рецепшіоністи російською розмовляють дуже погано. Ми приїхали о 05:00. Сказали що зможуть заселити у 10:30. Ми захотіли взяти ранній заїзд і готові були оплатити. На жаль, на рецепції нам відмовили і почали придумовувати різні історії: що потрібно чекати до 8:00 бо прийде інша зміна і тоді нас поселять. У 8:00 ми знову запропонували оплату за ранній заїзд іншій зміні, але вони так само почали "морозитись". Тобто тягнуть час... але я попросила картки на рушники до моря (які нам такоє дали із незадоволенням) і ми пішли купатись. Після чого, як і обіцяли в 10:30 нас поселили. Бел-бой допоміг із речами.

Гід готелю з компанії Join up великий мінус! Він жодного слова не розказав про готель а тільки нав'язував всім свої екскурсії. Балабол! Щей обіжався на тих, хто йому відмовив. Не раджу взагалі ходити на зустрічі з ГІДами.

Номер: Наш номер був 4109, великий за розміром, просторий, зручний. В номері було чисто, є чайний набір, з міні-бару тільки питна вода, рушники та постільна білизна чисті, є косметичний набір у ванній кімнаті. Присутній великий балкон із виглядом на сад, що трошки засмутило.

Щодня прибирали номер. Не можу сказати що досконало, але трошки свіжили. Рушники міняли щодня, за 1$ крутили фігурки з них.

Кухня: Типу шведський стіл. Їжі було багато, свіжої, але не різноманітної. Завжди одне й теж саме. За 7 днів трошки приїдалась. Не вистачало супчиків. Раджу, щоб кухарі навчилися варити бульйон 😉 Офіціанти завжди привітно зустрічали, допомагали в обслуговуванні.

Територія: є вашою жемчужинкою!!! Зелена, квітчаста, чиста, простора, велика, доглянута. Садівникам величезний плюс! Справді, гуляти такою красою нам дуже сподобалось. Басейн чистий.

Пляж: Пляж піщаний і зручний: є лежаки з матрасами та із зонтиками. Завжди висталало для всіх. На пляжі чисто, прибиральники доглядали за цим. Є також і рятувальники, які слідкують за безпекою відпочиваючих.

Море: помірний спуск, пісок, мертві корали. Ми купались босоніж, не відчувався дискомфорт. Також є пірс і кораловий риф. Були приливи і відливи моря. Різноманітність рибок - вас сильно порадує. Вони різної форми, кольору, фігури...дуже гарно!

Аніматори: вашому готелю дуже пошастило з такими веселими аніматорами. Кожного дня та вечора радували своїми програмами як дорослих так і дітей. Хлопці і двчатка дуже стараються надати увагу кожному з гостів. Їхня робота - це настрій на весь день. Особливо хочу відмітити аніматора Afro - це "зажигалочка" стільки енергії і позитиву! Умнічка!

Інтернет жахливий. Шкода що в 5* готелі інтернет тільки на рецепції та щей працює через раз.

Готель 5* але до такого рівня ще далеко. Я б оцінила в хорошу 3*.

Хочете їхати за чистим морем, за прекрасними коралами, за здоровим і чистим повітрям - однозначно ЕГИПЕТ.

Якщо ж за облуговуванням, і високим рівнем готелів - ТУРЦІЯ!

В нас щалишились позитивні спогади. Ми раді, що проживали у вашому готелі. Але нажаль, є багато дрібничок над якими вам треба попрацювати.

Балкон. Вид з номеру.

Логотип отеля

Коктейлі на лоббі-барі.

Схід сонця.

Рибний ресторан.

Номер пляж анімація.
Рецепція Інтернет їжа гід.
Добавлено 13.10.19 10:40 (3 085 символов в тексте)

17:45 14.10.19

Уважаемые гости!

Благодарим Вас за выбор нашего Charmillion Club резорта для Вашего отдыха и за время потраченное на написание отзыва.
Мы надеемся, что вскоре Вы снова порадуете нас своим визитом.

С наилучшими пожеланиями,
Guest Relation team

11:19 21.10.19

Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, снимают ли браслеты после выселения?

Все отзывы Евгения (1)