Регистрация: 08.10.19
октябре 2019
09.10.19 - 20.10.19

Чудовий готель CORAL BEACH HOTEL HURGHADA 4*

Доброго дня, відправляла батьків перший раз на відпочинок. Особисто бачила багато готелів в Хургаді та Шармі. Основним критерієм був пляж, хороше харчування і пристойні номери! Готель повністю виправдав мої сподівання, батьки гарно відпочили та залишились задоволені ))

Персонал в готелі дуже ввічливий та привітний, завжди допомагають усунути будь-які труднощі за короткий час: полагодити сейф, налаштувати телеканали... На рецепції завжди запитують чи все у гостей добре та готові допомогти!))

Номери

Завдяки чудовій Альоні, батьків поселили в відреновований номер біля моря! Номери прибирають охайно, завжди красиво оформляють звірів з рушників, приносять воду)) Але не потрібно забувати про подяку $)) Завдяки чайовим Ваш відпочинок може стати більш комфортним!))

Харчування

Я часто відпочиваю в Єгипті, але ще ніколи не бачила, щоб за не велику вартість даного готелю було таке чудове харчування!)) Фрукти: манго, диня, виноград,нектарин,груша,гуава,яблука. Сік ананасовий (не юпі), каркаде, яблучний, апельсиновий. М`яса дуже багато у різних видах:курка, говядина,печінка,риба та краби, морські коктелі. Овочі і гарніри теж у різних варіаціях! Голодним тут ніхто не буде!

Родзинкою даного готелю є шикарний пляж! 1200м пляжної полоси з різними заходами в море. Піщаний пологий, кораловий риф і вхід з понтону. Для тих хто не плаває але дуже хоче подивитись на підводний світ, є можливість розмістились на кораловій корці, занурити тільки голову з маскою і насолоджуватись виглядом кольорових рибок!)))

Територія

Велика,чиста та охайна, достатньо зелені! Квітучі дерева та композиції з глечиків створюють гарну фотозону! На території є магазин з фруктами, спеціями та чаями, є аптека, маски та ласти все можна купити не виходячи за межі готелю! Анімація активна, ввечері часто приїздні шоу програми))

Дуже дякую адміністрації та персоналу готелю, а особливо Альоні за чудову атмосферу у Вашому готелі! Однозначно рекомендую CORAL BEACH HOTEL HURGHADA 4* для сімейного відпочинку, у двох і навіть на одинці тут не буде сумно))

Пляж харчування Персонал
Добавлено 21.10.19 10:40 (2 072 символов в тексте)

14:02 22.10.19

Здравствуйте, уважаемая Мария!
Приветствуем Вас и Ваших чудесных родителей из Coral Beach Resort Hurghada.
Нам очень приятно, что 2 таких важных события у Ваших родителей, как годовщина свадьбы и день рождения, Вы доверили организовать нам. Мы постарались сделать все возможное, чтобы Ваши родители были счастливы в Coral Beach Resort Hurghada. И , вспоминая улыбающееся лицо Вашей мамочки при каждой нашей встрече, я понимаю, что нам это удалось))
Лично благодарю Вас за рекомендацию нашего отеля и за теплые слова обо мне. Всегда рада помочь))
С уважением, администратор по работе с гостями Алена

Все отзывы Mariia (1)